YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Bakansanız, bakanlığınızı bilin'
Hakkari'de dün mayın patlamasında şehit düşen uzman çavuş Birol Mutlu'nun cenazesi toprağa verildi. Şehit yakınları, taziye için gelen AK Parti Kayseri Milletvekili Sadık Yakut'a tepki gösterdi
'Bakansanız, bakanlığınızı bilin'
11 Mayıs 2010 / 12:35 Güncelleme: 11 Mayıs 2010 / 12:39

AKP Milletvekili Yakut'a tepki gösterenler, "Açılımınız batsın. Bu mu açılım? Açılıma devam edin, utanmıyor musunuz? Yazıklar olsun. Sizin çocuklarınız şehit olmuyor, bizim çocuklarımız şehit oluyor. Bakansanız, bakanlığınızı bilin" diye bağırdı.

Öfkeli şehit yakınlarını polis sakinleştirdi. Şehit evinin önünde bekleyen gençler, teröre tepki gösterdi.

39 yaşındaki uzman çavuş Birol Mutlu, dün Dağlıca'da operasyondan dönerken mayına basmış ve şehit olmuştu. Patlamada bir asker de yaralandı.

Birol Mutlu için dün Hakkari'de Dağ Komando Tugayı'nda askeri tören yapıldı. İki çocuk babası şehit askerin cenazesi, öğle namazının ardından düzenlenecek törenle Kayseri'de toprağa verilecek. (Vatan)

SEÇİLMİŞ İFADELERE DİKKAT !
 // BATUHAN
Bu söylemler özellikle ısmarlama ve maksadına yönelik sözler bu güne kadar olmamış bir provoke aleti,açılım terörü önleyeceği için kardeşlik projesine karşı çıkanlarca servis edilmişe benziyor.Bu ifadeleri kimlerin planladığını emniyet güçlerimiz bulurlarsa bu hayalleride suya düşmüş olacak.Demokrasi istemeyen terörü hayatta kalma sebebi sayan parti koalisyonun küçük ortağını yasa oylamasında gördük bu örtülü oyun onların işine benziyor buda......
11 Mayıs 2010 14:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler