YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakanlar bonzai için toplanacak
Bakanlar bonzai için toplanacak
12 Temmuz 2014 07:56
Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, uyuşturucu madde bonzai konusunda İçişleri Bakanı, Aile Sosyal Politikalar Bakanı ve Milli Eğitim Bakanı ile beraber Pazartesi günü bir araya gelerek, yeni tedbirleri, neler yapılabileceğini değerlendireceklerini söyl

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu Edirne’nin İpsala ilçesinde cami inşaatı temel atma törenine katılırken, Keşan ilçesinde de halkla birlikte iftar açtı.

Bakan Dr. Mehmet Müezzinoğlu AK Parti Keşan İlçe Başkanlığının düzenlediği iftarın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Son günlerde Türkiye’de gençlerin uyuşturucu madde Bonzai kullanımının artmasıyla ölümlere neden olduğu bunula ilgili çalışmalarınız var mı? sorusuna Bakan Dr. Müezzinoğlu,diğer bakanlıklar ile ortak bir çalışma yapacaklarını söyledi.

Uyuşturucu madde bonzai için dün içişleri bakanı ile görüştüğünü dile getiren Bakan Dr. Müezzinoğlu, Aile Sosyal Politikalar Bakanı ve Milli Eğitim Bakanımızla Pazartesi günü bir araya gelip yeni tedbirler olarak neler yapabiliriz? Onu değerlendireceğiz. O değerlendirmeden sonra yol haritamızı yeniden gözden geçirip, kamuoyuna yeni deklare edeceğimiz yeni uygulama kararlaştırırsak onu da açıklarız.  

Şu anda mevcut uygulamalar, emniyete bizim sağlık camiasına duyarlılık mesajının dışında yeni bir yol haritası çalışması inşallah Pazartesi gününden sonra yapacağız” dedi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler