YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan'ı güldüren soru
Sakarya'da temaslarda bulunan İçişleri Bakanı Şahin, kan bağışında bulunmak isteyince görevliyle yaşadığı diyalog güldürdü.
Bakan'ı güldüren soru
29 Temmuz 2012 / 10:33 Güncelleme: 29 Temmuz 2012 / 10:37

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Sakarya Ordulular Kültür ve Dayanışma Derneği'nce düzenlenen iftar programına katıldı ve daha sonra Adapazarı'nda bulunan tarihi Orhan Gazi Camisi'nde teravih namazını kıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) önünde açılan kitap stantlarını gezen Şahin, stantların yanında kurulan Kızılay'ın kan bağışlarını kabul ettiği otobüse gitti.

Bağış, kayıt yapan yetkililerin T.C. kimlik numarasını istemesi üzerine, yanında kimlik bulunmadığını söyledi. ''Yabancı vatandaşlar kan bağışında bulunmuyorlar mı?'' diye soran Bakan Şahin'e kendisini tanımayan görevlinin ''Hangi ülke vatandaşısınız'' diye sorması, Bakan Şahin ve beraberindekilerin gülmesine neden oldu.

Sakara Valisi Mustafa Büyük tarafından Kızılay görevlisine tanıttığı Bakan Şahin, daha sonra kayıt yapıp otobüsün içine girerek kan bağışında bulundu. AA

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler