YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan'dan uyarı: Sakın ha!
Devlet Bakanı Özak, Trabzon'da AK Parti'nin yapacağı miting öncesi uyarıda bulundu. Özak, 'Mitingi 'protesto edeceğiz, sabote edeceğiz' diye düşünenler varsa sakın böyle bir şeye girmesinler.' dedi.
Bakan'dan uyarı: Sakın ha!
29 Mayıs 2011 / 20:40 Güncelleme: 29 Mayıs 2011 / 21:26

Devlet Bakanı Faruk Nafız Özak, partisince gelecek salı günü düzenlenecek Trabzon mitingini hatırlatarak, ''Seçimden seçime Trabzonsporlu olanlara diyorum ki: Bugün Trabzonspor için ne yapalımın kararlaştırılacağı gündür. Gelin hep beraber bunu yapalım. Eğer mitingi 'protesto edeceğiz, sabote edeceğiz' diye düşünürlerse sakın böyle bir şeye girişmesinler, vebal altında kalırlar, tarih onları affetmez'' dedi.

Soğuksu Huzurevi yanında, Trabzon'un Akyazı beldesi ile Akoluk arasında yapılması planlanan Kanuni Bulvarı'nın temel atma töreni düzenlendi.

Törene, Devlet Bakanı Faruk Nafız Özak, Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan ve öteki ilgililer ile vatandaşlar katıldı.

Özak, buradaki konuşmasında, AK Parti hükümeti döneminde Trabzon'a yapılan yatırımlar hakkında bilgi vererek, muhalefet partililerin Trabzonspor üzerinden siyaset yaptıklarını ifade etti.

Partisinin 31 Mayıs Salı günü yapılacak Trabzon mitingine işaret eden Özak, ''Seçimden seçime Trabzonsporlu olanlara diyorum ki: Bugün Trabzonspor için ne yapalımın kararlaştırılacağı gündür. Gelin hep beraber bunu yapalım. Ama hiçbir şey yapmayanlar bu işten istismar ile birkaç rey alacağını zannedenler tarih içinde büyük vebal işlemekteler. Eğer mitingi mitingi 'protesto edeceğiz, sabote edeceğiz' diye düşünürlerse sakın böyle bir şeye girişmesinler, vebal altında kalırlar, tarih onları affetmez'' dedi.

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı ve eski TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar da Kanuni Bulvarı'nın Trabzon'un Büyükşehir özelliği kazanmasına çok ciddi katkı sağlayacağını belirterek, ''AK Parti hükümetleri döneminde ne dediysek zamanında yaptık. Şimdi Tanjant Yolu'nun dört katı büyüklüğünde olan bu projeyi, öyle yirmi yılda değil, Allah'ın izniyle 4 yılda bitirip Trabzonlular'ın hizmetine vereceğiz'' dedi.

Bayraktar, Türkiye'nin gelişip kalkındığını ifade ederek, ''Türkiye onurlu ve şerefli bir kalkınma içinde. Bunu görmek için Avrupa'dan, Afrika ve Asya'dan bakmak lazım. Avrupa'da çalışan kardeşlerimiz bunu teyit ediyorlar'' diye konuştu.

Vali Kızılcık da Kanuni Bulvarı'nın kentin onur projelerinden biri olduğunu, Trabzon'un her yönden ciddi bir değişim yaşadığını söyledi.

Kızılcık, ''Bizler de bu değişimin Trabzon'umuz, ülkemiz, dünya insanlığı için daha iyi olabilmesi için canla başla mücadele ediyoruz'' dedi. AA

slm
 // ilyas topçuoğlu
sayın başbakanım çok güzel ifade etti ben trabzonsporlu olarak ikna oldum başbakanın damadı berat albayrak torunları fanatik trabzonlu ben sayın başbakanımın bir trabzon şehri sevdalısı olduğuna cani gönülden inandım,...
31 Mayıs 2011 21:09
Özak sende git
 // Yeter artık
Tarbzona ne faydanız oldu bu güne kadar. Allahtan KTÜ var.
Bir de Trabzonluyu tehtit edecek cesaretin var
Ne demek Sakın ha.
12 Haziran da sen de AKP de evinizde oturacaksınız.
Trabzonla ilgili kararları biz veririz.
Siz değil...
31 Mayıs 2011 11:44
göç
 // adem usta
son 4 senede bişey yapmayan akp seçim günü bir şeyler vaad ediyormuş 4 seneden beri aklı nerdeymiş 8 milletvekili çıkaran şehir 4 senede 6 milletvekili çıkaracak bunu düşündünüz mü nereye gitti bu seçmen tabiki iş bulmaya......
30 Mayıs 2011 11:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler