YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakandan tuvalet" fırçası!"
Bakandan tuvalet" fırçası!"
19 Şubat 2010 14:39
Yüklü su faturası geldiği için pisuvarların sökülmesiyle gündeme gelen Tapu Kadastro Müdürlükleri'ni ziyeret eden Bakan Demir, gazeteciye bakın nasıl fırça attı!

Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Adana'da fazla su faturası geldiği için pisuvarların kaldırıldığı ancak daha sonra tekrar takılmasıyla gündeme gelen Tapu Sicil ve Kadastro Müdürlüklerini ziyaret etti. Bakan Demir, ziyareti sırasında tuvaletlerin kapalı olduğunu söyleyen gazeteciye, "Ne alakası var. Vatandaş böyle bir ihtiyaç mı belirtti" diye fırça attı.   

Bakan Demir, "4 İnşaat Fuarı"nın açılışı için dün geldiği Adana'da bugün bakanlığına bağlı Tapu Sicil ve Kadastro Müdürlüklerini ziyaret etti. Bakan Demir, müdürlükleri tek tek ziyaret ederek, işlemlerini yaptırmak üzere gelen vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlara işlerin çabuk yürüyüp yürümediğini soran Bakan Demir, vatandaşlardan, "İşler artık çok çabuk yapılıyor. Herkes sıra alıp sırasını ekranda gördükten sonra işlemlerini yaptırıyor" cevabını aldı.  

Daha önce fazla su faturası geldiği için 8 katlı binadaki bütün katlarda bulunan tuvaletlerdeki pisuvarların sökülmesi ve ardından gelişmelerin basına yansımasıyla pisuvarların tekrar takılmasıyla gündeme gelen Tapu Sicil ve Kadastro Müdürlüklerindeki tuvaletlerin kapalı olması dikkat çekti. Her tuvaletin papyonlu ve kravatlı bekçilerin beklemesi ilginç görüntüler oluşturdu. Basın mensuplarının tuvaletleri kontrol etmesinin ardından tuvaletler tek tek açıldı.  

Bu durum bir basın mensubu tarafından Bakan Demir'e de soruldu. Bir gazeteci, ziyareti sırasında bütün tuvaletlerin kapalı olduğunu, daha öncede binada pisuvar krizi yaşandığını, vatandaşların tuvaletlerin kapalı olmasından şikayetçi olduğunu sorması üzerine Bakan Demir, "Ne alakası var. Vatandaş size böyle bir ihtiyaç mı belirtti. Ne zaman söyledi?, Kim söyledi?, Sorduğun arkadaşı getir bana" diye gazeteciye fırça attı.  

Bakan Demir daha sonra müdürlük binasından inerek Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü'ne geçmek üzere aracına hareket etti. Bu sırada Emine Polat isimli bir kişi yanına gelerek para istedi. Bakan, kadına 5 lira verdi.

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler