YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Şimşek'ten o gazeteye tepki!
Bakan Şimşek'ten o gazeteye tepki!
30 Haziran 2014 15:00
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Taraf gazetesinin birkaç gündür kendisi ve bakanlığına yönelik algı operasyonlarına devam ettiğini belirterek uyarıda bulundu.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Taraf gazetesinin birkaç gündür kendisi ve bakanlığına yönelik algı operasyonlarına devam ettiğini belirterek, "Bu algı operasyonu ve karalama kampanyasına karşı milletimizi dikkatli olmaya davet ediyorum" ifadesini kullandı.

Şimşek, yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti:

"Taraf gazetesi, birkaç gündür şahsım ve temsil ettiğim Bakanlığıma yönelik 'çamur at izi kalır' anlayışıyla kamuoyu üzerinde algı operasyonlarına devam etmektedir. Gazetenin, defalarca açıkladığımız ve tekzip ettiğimiz hususları geçirdikleri vergi incelemeleri nedeniyle tekrar tekrar ön sayfalardan yayımlamasını manidar buluyorum. Bu algı operasyonu ve karalama kampanyasına karşı milletimizi dikkatli olmaya davet ediyorum."

 

AA

ŞİKAYETE GEREK YOK
 // DADAŞ
Mühür Elinizde Şikayete ve Uyarmaya Ne Hacet Sıkın Gırtlaklarını Boğulup Gitsinler Hacet Çukuruna, Bunların Mayasında Garip Bir Katkı Maddesi Var Kendilerine Denetim Yaparak Yedikleri Naneleri Bırakın Ortaya Çıkarmayı Yediğiniz Naneler Sizin Olsun Üstünede PARA Verelim Deyin Bu Soysuzlar O PARAYI da Alır Yine Üzerinize Çamur Sıçratmaya Devam Ederler O Yüzden Görevinizi Yapın ve İplemeyin Bu Çakalları Çünki Millet Aretık İplemiyor Bunları....
30 Haziran 2014 Pazartesi 13:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler