YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Ramazanoğlu, Kılıçdaroğlu'nun yüzüne bile bakmadı
Bakan Sema Ramazanoğlu, kendisine hakaretlerde bulunan Kılıçdaroğlu ile Anıtkabir'deki 23 Nisan töreninde yan yana geldi. O an kameralara yansırken, Ramazanoğlu'nun, CHP liderinin yüzüne bile bakmaması dikkatlerden kaçmadı.
Bakan Ramazanoğlu, Kılıçdaroğlu'nun yüzüne bile bakmadı
23 Nisan 2016 / 11:00 Güncelleme: 23 Nisan 2016 / 11:37

TBMM Başkanı İsmail Kahraman başkanlığındaki devlet erkanı, Anıtkabir'i ziyaret etti.

Törene TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın yanı sıra Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan yardımcıları Lütfi Elvan ve Mehmet Şimşek, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, TBMM Başkanlık Divanı üyeleri ile çok sayıda milletvekili katıldı. 

KILIÇDAROĞLU'NUN YÜZÜNE BİLE BAKMADI

Heyet, Aslanlı Yol'da yürüyerek Atatürk'ün mozolesine geldi. TBMM Başkanı Kahraman'ın mozoleye çelenk bırakmasının ardından, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Anıtkabir'deki tören sırasında CHP lideri Kılıçdaroğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu yan yana geldi. Ramazanoğlu, Karaman'daki taciz olayı üzerinden kendisine hakaret eden Kılıçdaroğlu'nun yüzüne bakmadı. O anlar objektiflere yansıdı.

Kahraman'ın defteri imzaladığı sırada, Başbakan Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu yan yana durdu.

BAŞBAKAN'A YOĞUN İLGİ

Daha sonra Davutoğlu, tören alanındaki çocukların yanına gitti. Çocuklar burada Başbakan Davutoğlu'na çiçek verirken, Davutoğlu da onlarla öz çekim yaptı.

Çocukların yoğun ilgisi karşısında Davutoğlu, bir süre daha tören alanında kaldı. Davutoğlu, çocuklarla Anıtkabir merdivenlerinde de fotoğraf çektirdi.

 // Rasim DUMAN
Bakilmaya deger olan seye, bakilir. Bakilmaya layik olmayan seye bakmak goze de gonule de kalbe ve ruha da zarar verir. Hanimefendi Bakan'imiz, vakur durusu ve tavri ile, Avarel'i ezdi zaten....
23 Nisan 2016 17:36
yorumsuz
 // Vatansever
Yüzsüz olmasa aynı safta durur muydu?...
23 Nisan 2016 16:03
"HA BAKMlŞ DOMUZA, ➷➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
HA AYNl SAFFTA DURMUŞ OMUZOMUZA" YAKlŞlYORMU HİÇ SAYlN BAKANlMlZA?!?!?...
23 Nisan 2016 Cumartesi 12:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler