YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan oğlundan ilk açıklama
17 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen Bakan Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar serbest bırakılmasının ardından açıklama yaptı.
Bakan oğlundan ilk açıklama
21 Aralık 2013 / 08:36 Güncelleme: 21 Aralık 2013 / 12:44

Mahkemece serbest bırakılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar adliye çıkışında, "Adalete güveniyoruz. Biz imanlı itikatlı insanlarız. Adalet başka bir şey yok. Aklamaya çalışıyoruz. İftira da yok ortada. Hiçbir şey anlamadık. Allah yardımcımız olsun. Biz her şeye hazırdık zaten. Bu saatten sonra her şeye hazırdık" şeklinde açıklama yaptı.

Sevinç gösterisiyle karşılandı

17 Aralık soruşturması kapsamında dün savcılık tarafından mahkemeye sevk edilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Bayraktar'ın da aralarında bulunduğu 14 kişi mahkemece serbest bırakıldı.

Adliye önünde bekleyen şüpheli yakınları, kararın ardından sevinç gösterisinde bulundu. Karardan hemen sonra Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndan çıkan Abdullah Oğuz Bayraktar, adliye önünde kendisini bekleyen otomobile bineceği sırada basın mensuplarına açıklama yaptı.

"Adalete güveniyoruz"

Abdullah Bayraktar, "Adalete güveniyoruz. Biz imanlı itikatlı insanlarız. Adalet başka bir şey yok. Aklamaya çalışıyoruz. İftira da yok ortada. Hiçbir şey anlamadık. Allah yardımcımız olsun. Biz her şeye hazırdık zaten. Bu saatten sonra her şeye hazırdık" diye konuştu.

Kalabalık tekbir getirdi

Konuşmanın ardından Bayraktar'ın çevresini saran kalabalık tekbir getirdi.

Bakan oğlundan ilk açıklama

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler