YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Müezzinoğlu Bursa'da nikah törenine katıldı
Bakan Müezzinoğlu Bursa'da nikah törenine katıldı
08 Eylül 2016 23:34
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun'un kızı Sümeyye Torun'un düğün törenine katılarak nikah şahitliği yaptı.

AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun'un kızı Sümeyye Torun ve eski Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Sürmen'in oğlu Yunus Emre'nin Sukaypark'ta düzenlenen düğün törenine, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, belediye başkanları, milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe'nin kıydığı nikahta şahitlik yapan Müezzinoğlu, "Yunus Emre kardeşimizi ve Sümeyye evladımızı tebrik ediyorum. Onlara hayırlı, huzurlu, bereketli bir aile hayatını Rabbim nasip etsin diyorum. Daha güçlü bir Türkiye'de, acıların olmadığı bir Türkiye'de, kendi içinden çıkan hainleriyle mücadele etmek zorunda kalmadığımız bir Türkiye'de evlatlarının da mürüvvetini görmeyi Rabbim onlara nasip etsin." diye konuştu.

Aileleri tebrik eden AK Parti Bursa Milletvekili Ala da çifte mutluluk diledi.

Müezzinoğlu daha sonra aile cüzdanını geline teslim etti. 

 


AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler