YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Kılıç, kahkahaya boğuldu
Bakan Kılıç, kahkahaya boğuldu
03 Ağustos 2013 19:25
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirip, çeşitli incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. İlk olarak ziyaretine Alaçam ilçesinden başlayan Bakan Suat Kılıç, yapımı devam eden Alaçam Sentetik Futbol Sahası’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Bakan Kılıç, daha sonra esnafları ziyaret ederek, Kadir Gecelerini kutladı. Esnaf ziyaretinin ardından Alaçam Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunan Bakan Kılıç, daha sonra Yakakent ilçesine geçti.Yakakent ilçesinde ilk olarak Bakan Kılıç’ı genç sporcular karşıladı.

Genç sporcularla bir süre sohbet eden Bakan Kılıç, bir öğrencinin elinde “Sayın Bakanımız, Yengemiz Yakakent’i Çok Seviyor” yazılı dövizi görünce uzun süre gülümsedi. Kılıç daha sonra esnaf ve vatandaşlarla tokalaştı.Bakan Kılıç, Yakakent ziyaretinin ardından Atakum ilçesine hareket etti.Bakan Kılıç’in ziyaret ve incelemelerine Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’un yanı sıra kamu kurum ve kuruluş ile daire müdürleri katıldı.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler