YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Ergin'den İmralı tutanakları yorumu
Bakan Ergin'den İmralı tutanakları yorumu
09 Mart 2013 17:03
Adalet Bakanı Sadullah Ergin, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın İmralı tutanaklarının sızdırılması konusunda söylediklerini değerlendirdi.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın İmralı tutanaklarının sızdırılması konusunda söylediklerini daha ilk günden kendilerinin ifade ettiğini hatırlatarak, "Temenni ederim ki tedbirlerini alırlar ve bu tür sıkıntılara tekrar fırsat vermezler" dedi.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, parti Genel Merkezi'nde düzenlenen AK Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı'nda bir konuşma yaptı. Konuşmasının sonunda katılımcıların sorularını cevaplayan Ergin, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın İmralı tutanaklarının sızdırılmasıyla ilgili yaptığı, 'Hiçbir vekilimiz tarafından sızdırılmadı. Partimiz üzerinden elde edildiği anlaşılıyor' değerlendirmesiyle ilgili soru üzerine şunları söyledi:

"Sayın Demirtaş açıkladı. Onun açıkladığı bu konuyu biz ilk günden ifade etmiştik. Bu konuda sızmışsa bu BDP'dendir. Bizim bu süreçte dahlimiz yok demiştik. Nitekim kendileri de bunu ortaya koydular. Temenni ederim ki tedbirlerini alırlar ve bu tür sıkıntılara tekrar fırsat vermezler."

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler