YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Çelik'ten İhsanoğlu'na sert eleştiri
Bakan Çelik'ten İhsanoğlu'na sert eleştiri
18 Ağustos 2013 10:02
AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, Mısır'daki darbeye sessiz kalmakla suçladığı İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu hakkında sert ifadeler kullandı.

Twitter hesabından açıklama yapan Hüseyin Çelik, "İİT Genel Sekretei Ekmeleddin İhsanoğlu'nun ne iş yaptığını bilen var mı? Bu zat, darbeden sonra Mursi'yi suçlamıştı." diye yazdı.

İhsanoğlu'nun İİT genel sekreteri seçilmesi için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük çabalarını hatırladıkça 'yazık' dediğini belirten Çelik, "İİT böyle günlerde sesini yükseltmeyecek de ne zaman yükseltecek. Yoksa teşkilatta herkes parası kadar mı etkin?" diye sordu.

Hüseyin Çelik, bazı Körfez ülkelerinden Mısır'a aktarılan paraya atfen, "Yoksa Gn.Sisi'ye giden paralarla İİT'nın suskunluk kaynağı aynı mı? Danimarka'nın,Hollanda'nın sesi İİT'ndan daha gür çıkıyorsa bu ne iştir?" ifadelerini kullandı.

 

CİHAN

l l l_l
 // l l l_l
Bütün nizam yeniden kurulmalıdır. Bu Arap Birliği, İslam Ülkeleri Teşkilatı gibi, kendine bile hayrı olmayan, ömrü toplantı ve kınamlarla geçmekten başka işe yaramayan kurumlar fesh edilmelidir. Bunların satılmış köpekten farkı yok. Bakan haklı....
18 Ağustos 2013 Pazar 20:18
10:57
 // hadi ordan
Hadi ordan türk düşmani, pkk sevici seni....
18 Ağustos 2013 10:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler