YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na tavsiye
Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na tavsiye
05 Ekim 2016 19:12
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, terör örgütü propagandası yaptığı için bazı yayın kuruluşlarının kapatılmasını eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu’na öneride bulundu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, terör örgütü propagandası yaptığı için bazı yayın kuruluşlarının kapatılmasını eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu’na "Sayın Kılıçdaroğlu’na tavsiyem bu televizyonların bir gün haberlerini izlesin, programlarına baksın. Bu programları destekliyorsa onu da çıksın Türk halkına açıklasın" dedi.

Anadolu Yayıncılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı ziyaret etti.Terör örgütü propagandası yaptığı için kapatılan yayın kuruluşlarına değinen Bakan Bozdağ, “Kapatılan bazı yayın organları var. Yayın organları niye kapatılıyor ona bakmak lazım. Terör örgütleriyle Türkiye mücadele ediyor mu, ediyor.

Terör örgütünün propagandasını bir televizyon yapıyorsa onun gereğini yapacağız. Dünyanın hiçbir demokratik hukuk devleti kendi ülkesinde yayın yapan televizyon veya gazetenin terör örgütünün propagandasını yapmasına, terör örgütünün terörist devşirmesine, terör örgütünün amaçlarına hizmet etmesine izin vermez." dedi.

KILIÇDAROĞLU'NA TAVSİYEM...

Bakan Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da bir tavsiyede bulundu. Bakan Bozdağ, “CHP Genel Başkanının bazı televizyonların kapatılmasına dönük eleştirileri var. Benim Sayın Kılıçdaroğlu’na tavsiyem bu televizyonların bir gün haberlerini izlesin, programlarına baksın.

Bu programları destekliyor, ‘bunlar doğru yapıyor’ diyorsa onu da çıksın Türk halkına açıklasın. ‘Ben bunu seyrettim bunların vatana millete hayrı var, teröre destek vermiyorlar görüşlerini açıklıyorlar’ desin, o zaman biz de tanıyalım. Yoksa ifade özgürlüğü bahanesiyle terör destekleyicilerinin destekçisi olmak siyasi partilere yakışmaz, hele demokratik siyaset yapan, milletin iradesiyle siyaset yapanlara hiç yakışmaz” ifadelerini kullandı.


İHA

tavsiyeye bak...
 // Ömer
izlese ne olur ki? PKK yi tersten anlar ( K )emal (K)ılıçdaroğly (P )artisi diye anlar. ...
05 Ekim 2016 Çarşamba 20:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler