YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Ala: Cizre'de sona yaklaşıldı
İçişleri Bakanı Efkan Ala operasyonlarla ilgili önemli açıklamalar yaptı. HDP'nin Cizre'deki bir evde yaralılar bulunduğunu ilişkin açıklamalarını yalanlayan Ala, Cizre'de operasyonların bir iki gün içinde biteceğini söyledi.
Bakan Ala: Cizre'de sona yaklaşıldı
02 Şubat 2016 / 14:00 Güncelleme: 02 Şubat 2016 / 16:05

Başbakan Davutoğlu'nun açıkladığı yabancı keskin nişancıların olduğunu belirten Ala, "Ama Sırp keskin nişancılar olduğu spekülasyondur. Uyruk açıklamıyoruz. Yanıbaşımızdaki Suriye'nin durumu ortada. Oradan geçişler olabiliyor. Ama Türkiye'nin uluslararası ilişkileri de dikkate alınarak açıklamalar yapıyoruz" diye konuştu.

CİZRE'DE AMBULANS GÖNDERİLMEDİĞİ İDDİASI

Söylenen yere defalarca ambulans gönderildi. Belediyenin ambulansı ayrıca gönderildi ama oradan çıkıp gelen olmadı. Bütün ambulanslara ateş edildi. Ambulansa ulaşılması mümkün değil, çıkıp gelmediler. O barikatlardan, ateşten gidemedi. Sonra da açıklamalardan ortaya çıkıyor ki... Aslında şöyle bir algı yönetimiyle karşı karşıyayız. Gerçeği kurnazlıklarla ortadan kaldıramazsınız. Cizre'de olup biten terörle mücadeledir. 

"YARALIYI YARALI OLARAK DEĞERLENDİRİRİZ"

Bölgede hendek ve çukurların yüzde 99'u temizlendi. Sona gelindi. Terörle mücadeleyi sekteye uğratmak için bir kurgu. Bizim için yaralı yaralıdır, müdahale ederiz. Teröristse yargılanır. Yaralıyı yaralı olarak değerlendiririz. Karışık işler yapacağımızı düşünenler yanılıyor. Berrak, tertemiz, doğru dürüst iş yaparız. 

"O BÖLGEDE ELEBAŞLARI VAR"

O bölgede teröristlerin yöneticileri, etkin isimleri var. Orada 80-100 bina kaldı. Onların herhangi birisinin içinde bu söylediğiniz kişiler var. Fazla ses çıkarmaya çalışmanın ardında bu gerçek yatıyor.
Cizre'de operasyonların bir iki gün içinde biteceğini düşünüyoruz.

 // Adanali
Allah cc. Hainlere firsat vermesin. Hidayet etsin. Eger hidayet olmuyorlarsa kahhar sifati ile kahretsin. Amiin...
03 Şubat 2016 00:31
dua
 // osman
ALLAH yar ve yardımcınız olsun ...
02 Şubat 2016 Salı 14:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler