YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan açıkladı: İşte öldürülen terörist sayısı...
Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Şu ana kadar 200'e yakın terör örgütü mensubu etkisiz hale getirildi. Bu ilçelerimiz, mahallelerimiz terör örgütünden temizleninceye kadar operasyonlarımız devam edecek" dedi.
Bakan açıkladı: İşte öldürülen terörist sayısı...
25 Aralık 2015 / 11:10 Güncelleme: 25 Aralık 2015 / 11:17

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Elvan, terör örgütüne yönelik operasyonlara ilişkin, "Şu ana kadar 200'e yakın terör örgütü mensubu etkisiz hale getirildi. Bu ilçelerimiz, mahallelerimiz terör örgütünden temizleninceye kadar operasyonlarımız devam edecek" dedi. 

Terör örgütünün saldırıları neticesinde zarar gören esnafın zor durumda kalmasının önüne geçecek birtakım tedbirler aldıklarını belirten Elvan, gerekirse ilave tedbirler de alabileceklerini söyledi.

HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş'ın Rusya ziyaretini de değerlendiren Elvan, "Milletimiz, özellikle HDP'ye oy veren vatandaşlarımız, Demirtaş'ın ve HDP'nin nasıl bir parti olduğunu, bu ülkeye nasıl ihanet ettiğini net bir şekilde Rusya ziyaretiyle görmüştür" diye konuştu. 

iDAM...
 // Erol ÇAKIR
HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş bu ülkeye ihanet etti ise,idam yasası çıksın,dokunulmazlıklar kalksın gereği yapılsın.Halk olarak beklemedeyiz, hükümet olarak sizi takiteyiz.vesselam
...
25 Aralık 2015 Cuma 12:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler