YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'ye yeni kaset tehdidi
Bahçeli'ye yeni kaset tehdidi
13 Mayıs 2011 17:45
MHP'de 4 ismin istifa etmesine neden olan kasetleri yayınlayanlar şimdi de MHP lideri Devlet Bahçeli'yi hedef aldı. Kendilerini "Başbuğ ülkücüleri"olarak tanımlayan grup Bahçeli'ye 18 Mayıs saat 10:00'a kadar istifa etmesi tehdidinde bulunuyor.

Milliyetçi Hareket Partisi'nde art arda çıkan kasetler nedeniyle 4 önemli isim istifa edip adaylıktan çekilmişti. Şimdilerde internette Devlet Bahçeli'ye yönelik yeni bir tehdit mesajı dolaşıyor.

Kaset skandallarıyla sarsılan MHP'ye yönelik yeni bir tehdit mesajı internette dolaşıyor. Kendilerini "başbuğ ülkücüleri" olarak tanımlayan bir grup, Devlet Bahçeli'yi 18 Mayıs saat 10.00’a kadar istifa etmeye çağırıyor, bu sürede istifa gerçekleşmezse yeni bir kaseti internete vereceklerini söylüyorlar.

Yeni kasette Bahçeli'nin a takımı'ndan 4 ismin konuşmalarının yer aldığı iddia ediliyor… Grubun tehdit mesajında "bu konuşmaları yayınlarsak yer yerinden oynar. Asıl o zaman kaset neymiş görürsünüz" ifadesi yer alıyor.

Ayrıca Oktay Vural'ın  geçici genel başkan sıfatıyla partiyi  toparlaması, seçimlerden sonra da vakit geçirmeden kurultay yapılması isteniyor…
Bu tehdit mesajının gerçek olup olmadığı, gerçekse MHP yönetiminin buna nasıl cevap vereceği merak ediliyor.

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler