YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'nin mitinge katılma kararının ardından MHP seçmene çağrı yaptı
Devlet Bahçeli'nin Yenikapı mitingine katılma kararını açıklamasının ardından MHP'nin sosyal medya hesaplarından seçmene çağrılar yapıldı
Bahçeli'nin mitinge katılma kararının ardından MHP seçmene çağrı yaptı
04 Ağustos 2016 / 01:06 Güncelleme: 04 Ağustos 2016 / 01:08

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın davetleri üzerine Yenikapı'daki demokrasi mitingine katılma kararı alan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bu kararını Twitter'dan da duyurmuştu.

Kararın ardından MHP'nin sosyal medya hesapları da harekete geçerek, MHP seçmeni 7 Ağustos Pazar günü Yenikapı Meydanı'na davet edildi.

MHP'nin resmi Twitter hesabından "Devlet milletiyle Yenikapı'da buluşuyor" twiti atıldı. 

873.jpg

TÜRKİYE TARİHİNE DAMGA VURACAK ANLAR

İki partinin liderleriyle ve seçmenleriyle bir araya gelip, her ne kadar siyasi bir miting olmasa da, bir meydanda aynı coşkuyu yaşaması Türk siyasi tarihine damgasını vuracak. 

CHP SEÇMENİ DE GELECEK

CHP lideri Kılıçdaroğlu kendisi katılmasa da, bir heyet göndereceğini açıklamıştı. Dolayısıyla Yenikapı'daki bu tarihi mitinge CHP seçmeninin de katılma ihtimali yüksek görünüyor.

 

HABER7

 // Ömer
vatan kurtaran erhan ve aklımız ile alay ettiğini zaneden sebatayist şarkıcı meydanlara çıksın....
04 Ağustos 2016 10:38
 // Ömer
Umarım darbeciler ve darbe sevici ahmak piyonlar bir daha böyle aptalca girişimde bulunmazlar. Şayet bulunur iseler ve bu girişimin benim meydana çıkmam ile sonlanacağını bilsem dahi 1.08.2016 tarihde Aptal yerine konulmaktan sonra tıpkı Davos gibi bitmiştir. Çıkmayacağız Allah Şahittir....
04 Ağustos 2016 08:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler