YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli’den ‘medya patronları’ andıcı
Bahçeli’den ‘medya patronları’ andıcı
05 Şubat 2010 08:13
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den medya patronlarına zehir zemberek sözler...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Kırıkkale Milletvekili Osman Durmuş’un başlattığı kriz nedeniyle medyayı eleştirirken tek tek bazı medya patronlarının ismini verdi. Bahçeli sözkonusu medya patronlarına, “servetinin kaynağı şaibeli”, “işbirlikçi”, “medya gücünü kiralayan” gibi nitelemelerde bulundu.

Devlet Bahçeli, dünkü yazılı açıklamasında, medya patronlarını isim isim vererek eleştirdi. Bahçeli, karanlık kampanyanın araçlarını, “işbirlikçi medya gücü, yandaş sivil toplum kuruluşları ve uzantıları, uluslararası kara para-finans şebekeleri ile Erdoğan’ın fedailiğini yapmaya hazır bazı Ak Parti milletvekilleri” olarak sıraladı. Bahçeli, şu eleştiride bulundu: “Ancak servetinin kaynağı şaibeli olan ve elindeki medya gücünü ticari faaliyetleri için iktidara kiralayan medya patronlarından Ahmet Çalık, Akın İpek, Turgay Ciner ve Ferit Şahenk’in elindeki haberleşme vasıtaları ve elemanları ile partimize yönelik karalamaların odağı haline geldikleri görülmektedir. Söz konusu olan medya temsilcilerinin gerçeğe aykırı ve ahlaken sorunlu yayınlarının devamı halinde, milletimiz bunları affetmeyecek ve milliyetçi irade ise bu ahlaksızlığı asla unutmayacaktır.”

EHİL OLMAK VE SİYASETİ LAYIKIYLA YAPMAK LAZIM !
 // BATUHAN
Sn.Bahçeli geliniz şu işi seviyeli layıkıyla yapmaya çalışınız,şayet siz kendinizden eminseniz dışardakilere laf atmanız şöyle böyle demeniz size bir şey kazandırmaz tekrar bitirir,size oy verenler birşeyler bekliyor, kavgayla hakaretle hiç bir şey yapmamakla sırf kuru konuşmalarla size oy verenlere yazık oluyor,gençliğimize kötü örnek oluyorsunuz, bu tür kısır siyasetten vazgeçelim düşman sevindirmeyelim,geçmişimizi bir gözden geçirelim olmazmı?...
05 Şubat 2010 10:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler