YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den Hükümete Sultanahmet övgüsü
Devlet Bahçeli, "Çok kısa süre içerisinde failinin birisinin yakalanmış olması, hükümetin bu konudaki hassasiyetinin de işareti olmuştur. İnşallah bundan sonra böyle olaylar, ülkemizde hiçbir şart altında olmaz" dedi.
Bahçeli'den Hükümete Sultanahmet övgüsü
13 Ocak 2016 / 17:14 Güncelleme: 13 Ocak 2016 / 19:12

Bahçeli, ATO Congresium'da düzenlenen 10. Ankara Kitap Fuarı'nı ziyaret etti.

Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, "İstanbul'daki saldırıda bir zafiyet söz konusu mu?" sorusu üzerine olayın ardından yazılı bir açıklama yaptığını anımsattı.

Onun üzerine söylenecek fazla sözün olmadığını, her konunun açık kalplilikle ifade edildiğini belirten Bahçeli, "Türkiye artık bir terör alanı haline çevrilmek istenmektedir. Gerekli tüm tedbirlerin alınması konusunda hükümete çok büyük sorumluluk düşmektedir. Çok kısa süre içerisinde failinin birisinin yakalanmış olması, hükümetin bu konudaki hassasiyetinin de işareti olmuştur. İnşallah bundan sonra böyle olaylar, ülkemizde hiçbir şart altında olmaz. O bakımdan Suruç'ta başlayan, Ankara'da devam eden ve Sultanahmet'te de sürdürülmek istenen bu terör saldırıları ve bomba cinayetleri sürecini artık kesin olarak durdurmak lazımdır. O bakımdan Türk hükümeti bu konuda üzerine düşeni yapmak durumundadır. Bunu da bekliyoruz kendilerinden" diye konuştu.

 

 // Rasim DUMAN
Zaman zaman kantarin topuzunu kacirsa da, sayin Devlet BAHCELİ'yi seviyorum. Devletimiz ve milletimiz bahis mevzuu oldugunda ve cok kritik zamanlarda fitneye ve fitnecilere karsi Hukumetimize destek oldu. Cumhurbaskanimiza karsi da ithamlarini ve uslubunu "edep dairesine" cekerse, bizim de kendisine karsi hurmet ve muhabbetimiz daha cok olacak....
13 Ocak 2016 17:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler