YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den Erdoğan'a suikast uyarısı
Bahçeli'den Erdoğan'a suikast uyarısı
16 Haziran 2013 21:36
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Başbakan, 25 kuruşu 25 metreden vuracak şahısların yanına kadar sokulabileceğini ve çok ciddi bir tehlikeye maruz kalacağını iyi görmelidir” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Yenimahalle, Akyurt ve Kazan ilçeleri belediye başkan adaylarını tanıttı. Bahçeli, törende yaptığı konuşmasında Başbakan Erdoğan’ın dünkü Sincan mitingi sırasında açılan MHP ve üç hilal bayraklarına sert cevap verdi. Bahçeli, “Partisinin Sincan'da düzenlediği mitinginde konuşan Başbakan açılan üç hilalli ve bozkurtlu pankartlara sanki önceden bilmiyormuşçasına dikkat kesilmiştir ve ‘MHP'li kardeşlerime teşekkür ediyorum’ diyerek komplo mucidi olduğunu göstermiştir. Eğer böyle değilse 25 kuruşu 25 metreden vuracak şahısların yanına kadar sokulabileceğini ve çok ciddi bir tehlikeye maruz kalacağını iyi görmelidir” diye konuştu.

Profesyonel ya da amatör suikastçıların Başbakan’ın yanına kolaylıkla sızabileceklerini ve Başbakan’ı açık hedef yapacaklarını iddia eden Bahçeli, “Yanı başında bu tezgahı hazırlayanlar Başbakan'ın etrafını risklerle örmektedirler. Mitinginde 25 metrelik güvenlik çemberlerinin içine kadar bir siyasi partinin pankartı ile oraya gelebilmesi Başbakan’ın hayati riskidir. Başbakan, MHP'nin pankartını taşıyan alçakları ararken kendisine suikast hazırlamaya çalışan alçaklara da dikkat etmeli. Eğer birileri gelebiliyor 25 metrede pankartlarını açabiliyorsa en yakınındaki düşmanı da bundan yaralanabilir” ifadesini kullandı.

Bahçeli, “Sayın Başbakan aklını başına al MHP ile oynama ne hainler var bu ülkede farkında bile değilsin” şeklinde konuştu.

İHA

23:26
 // Kinaye yapıyor
Suikast her zaman planlanmaktadır. Fakat, Bahçeli kinaye yapmıştır. Sinirinden ne söyleyeceğini bilmiyor. Sözümona, onlar mhp li değil, suikastçı olabilir demeye getiriyor....
16 Haziran 2013 23:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler