YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den Erdoğan'a: Hodri meydan!
MHP lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a 'Hodri meydan' dedi.
Bahçeli'den Erdoğan'a: Hodri meydan!
17 Haziran 2014 / 10:52 Güncelleme: 17 Haziran 2014 / 11:05

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

AKP hükümeti Türkiye’nin kapısına kilit vurmaya yeltenmiş bir menfaat oluşumudur. Yaşadıklarımız sözlerimizi teyit etmektedir. Günlerdir IŞİD isimli örgütün istilasını izliyoruz. Koalisyon güçlerinin işgaliyle başlayan süreç ABD’nin öngördüğü sonuca doğru ilerlemektedir. Irak kardeşim kardeşe ölüm yağdırdığı cehennem vadisine hapsolmuştur. IŞİD örgütü MS 4. Yüzyıldan itibaren Avrupa’yı işgal eden barbar kabilelerden farksızdır. 5-10 bin arası militanı bulunan IŞİD Irak’ı ezip geçmektedir. İşgal altındaki Suriye ve Irak toprakları birbirine eklenmiştir. Irak askerleri adeta tek kurşun atmadan IŞİD’in önü sıra kaçmaktadır. Musul’un düşmesi de böyle olmuştur.  Bölgesel  dinamiklere, Irak’ın egemenlik haklarına saldırıdır. Canilik ve eşkıyalık mevzi kazanmıştır. Emperyal güçlerin himayesinde varlığını sürdüren IŞİD Ortadoğu’nun yeni baş belasıdır. IŞİD’e Esad’a karşı imkan sunanlar bir numaralı sorumludur. Maalesef AKP de bu işin içindedir.

Erdoğan'dan IŞİD'e tepki yok

Çatışma yaşanmaması bizce manidardır. Özel harekat tek kurşun atmamıştır. Anlaşılan AKP’den giden emir bu yöndedir.

Recep Tayyip Erdoğan’dan IŞİD’e tepki gelmemiştir. Türkiye’nin toprakları işgal edilmiş, bayrağı Diyarbakır’daki gibi indirilmiş, insanları rehin alınmıştır. Ama Başbakan muhalefete nasıl iftira atarım peşindedir. Başbakan IŞİD’e terörist diyemedi çünkü IŞİD’e gönül borcu ve hoşgörülü ilgisi vardır.

Masaya yumruğunu vur!

Sayın Başbakan, namertliğin yakana yapışmasını istemiyorsan, nemelazımcılığın alnına kazınmasını dilemiyorsan, sindiğin delikten çık, masaya yumruğunu vur, dosdoğru bir şekilde IŞİD'e terörist diyecek sağlam duruşu göster. İşte fırsat sana, hodri meydan. Türk devleti ona buna pabuç bırakmaz, bırakamaz.

 

TÜRK DEVLETİ BOŞBOĞAZLIKTA YAPMAZ
 // DADAŞ
Kan Emici Vanpirler Yi,ne Sahneye Çıkmış ve Israrla Akan Kana Türkiye Cumhuriyetinin Tertemiz Adını Bulaştırmak, Devleti ve Devleti Yönetenleri Katliamlara Ortak Etmek İçin Elele Vermişler Tamtam Çalıyorlar Sayın Bahçeli' de Tamtamcıların Başını Çekmek İçin Can Atıyor ve Bol Keseden Sallıyor. ...
17 Haziran 2014 Salı 15:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler