YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli ve MHP'ye uluslararası bir operasyon yapılıyor!
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin 7 Haziran'dan sonra yüzde 60'lık blok oyununu bozduğu için uluslararası bir operasyona maruz kaldığını açıkladı.
Bahçeli ve MHP'ye uluslararası bir operasyon yapılıyor!
26 Şubat 2016 / 14:00 Güncelleme: 26 Şubat 2016 / 16:48

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, Kanal A'da yayınlanan Fatin Dağıstanlı'nın sunduğu Manşetlerin Dili programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tan, 7 Haziran'dan sonraki tavrıyla FETÖ, ABD, Avrupa Birliği gibi merkezlerin tepkisini çeken MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye uluslararası bir operasyon yapıldığını söyledi.

İşte Tan'ın gündeme damga vuracak o açıklamaları;

7 Haziran'a kadar 1 Kasım'a kadar CHP'yi, HDP'yi ve Devlet Bahçeli'yi destekleyenler, arkasında duranlar ne oldu da 1 Kasım'dan sonra bir anda Bahçeli'nin aleyhinde döndüler? Bunu özellikle kendini bu ülkeye ait hisseden entelektüellerin, münevverlerini gazetecilerin, siyasetçilerin herkesin düşünmesi gerekiyor.

BAHÇELİ'YE OPERASYON BAŞLATILMASININ SEBEBİ...

Bahçeli'yi 1 Kasım'a kadar destekleyip 1 Kasım'dan sonra sırtını dönenlerin operasyon başlatmasının sebebi şudur:

7 Haziran'dan sonra Kılıçdaroğlu, FETÖ, ABD, Avrupa Birliği gibi merkezler ve bunların piyonları yüzde 60'lık blok adı altında AK Parti'yi devirmek, devre dışın bırakmak için yüzde "60'lık blok koalisyon kursun" dediler. Ne demek yüzde 60'lık koalisyon? CHP'nin önderliğinde MHP ve HDP'nin içinde olduğu 3 partiden oluşan koalisyon kurulmasını istediler. Bu konuda da çok ısrarcı oldular, baskı yaptılar. Hem uluslararası çevrelerden hem para piyasalarından hem siyaset merkezlerinden bunu yaptılar. İçeride de medyayla bunu köpürttüler. Bu yüzde 60'lık blok hikayesini bozan adam MHP Lideri Devlet Bahçeli'ydi.

b1-008.jpg

Bahçeli bunların oyununu, tezgahını bozduğu için bugünlerde yaşanan operasyonlara maruz bırakılıyor.  Devlet Bahçeli'ye karşı başkaldırmış olan Sinan Oğan, Meral Akşener, Koray Aydın ve en son Ümit Özdağ ne yazık ki bu hedeflere hizmet ediyorlar.

BAHÇELİ'YE ULUSLARARASI BİR OPERASYON YAPILIYOR

Ben de MHP'nin siyasetini şimdiye kadar defalarca eleştirmiş bir gazeteciyim. Fakat bunlar bir tarafa bu tür eleştirileri yine saklı tutuyorum. Yeri geldiğinde yine eleştiririm MHP'yi de Devlet Bahçeli'yi de. Fakat Devlet Bahçeli'ye uluslararası bir operasyon yapılıyor şu anda. Buradan bağırarak söylüyorum, haykırarak söylüyorum:  Bahçeli'ye yapılan uluslararası bir operasyondur!

Nasıl ki 2011 seçimleri öncesinde MHP'ye kaset operasyonu yapıldıysa, nasıl ki 2010 yılında CHP'ye kaset operasyonuyla bir dizayn yapıldıysa, nasıl ki 17-25 Aralık süreciyle AK Parti'ye bir operasyon yapıldıysa, amaçlarına ulaşamadıkları MHP'ye bugün yeniden bir operasyon yapılıyor.

TÜRKİYE'Yİ KOALİSYONDAN KURTARAN ADAM BAHÇELİ'DİR

Ey MHP'li delegeler, seçmenler uyanın! Bu gerçekte büyük bir operasyon. Bu sadece Devlet Bahçeli'ye karşı yapılmış bir operasyon değil, Türkiye'ye karşı yapılmış bir operasyondur.

Eğer Devlet Bahçeli o tuzağı bozmuş olmasaydı bugün Türkiye şu savaş ortamında Kılıçdaroğlu'nun liderliğinde bir koalisyonla yönetilmekle yüz yüze kalacaktı bunu unutmayalım. Türkiye'yi koalisyondan kurtaran adam Devlet Bahçeli'dir. Onun hakkını teslim edelim. O tezgahı bozduğu için 1 Kasım sonuçları ortaya çıkmıştır. 1 Kasım sonuçlarıyla böyle bir tablo çıktığı için de bugün Devlet Bahçeli belli çevreler tarafından düşürülmek, operasyonla indirilmek istenmektedir. Onun yerine istedikleri gibi bir adamı oturtmak istiyorlar. Bu oyunun bozulması lazım, takdir MHP'lilerin.

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 // Hüseyin Karadağ konya
Ben bir akpartiliyim. Ama gün Bahçeli ve MHP'ye sahip çıkma günüdür. MHP li kardeşlerim lütfen oyunu bozun....
26 Şubat 2016 22:22
 // Sevgili Alper abi seni seviyoruz
Operasyon diye bir sey yok.Mhp nin basina gercek bir ulkucu gecmesinden korkuluyor.Cunku Akp den memnun olmayanlarin tek adresi Mhp dir.Gercek bir ulkucunun lider olmasindan korkuluyor.İlk kez Alper abiye katilmiyorum...
26 Şubat 2016 20:07
 // Rasim DUMAN
Bendeniz MHP'li degilim, AK Parti uyesiyim. Sayin Devlet BAHCELİ'ye bir operasyon yapildigini ve bu insana sahip cikilmasi gerektigini aylar once soyledim. BAHCELİ hakiki bir devlet-millet sevdalisidir. Cumhurbaskanimiz ve Basbakanimiz hakkinda bazi haksiz isnatlarda bulunsa da, bilhassa son 15 sene icinde cereyan eden cok kritik hadiselerde, devletimizin yaninda cesaretle yer almistir. MHP'li kardeslerim cok dikkatli olmali ve oyunu bozmalidirlar....
26 Şubat 2016 17:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler