YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: Hoca görünümlü terörist Türkiye'ye 'vur' emri verdi
MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Alim ve hoca görünümlü bir terörist, sığındığı Pensilvanya'dan getirdiği beddua seanslarıyla, nefret söylemleriyle, öfke nöbetleriyle cinayet örgütüne Türkiye'ye 'vur' emri verdi" dedi.
Bahçeli: Hoca görünümlü terörist Türkiye'ye 'vur' emri verdi
08 Ağustos 2016 / 08:10 Güncelleme: 08 Ağustos 2016 / 08:20

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi desteğiyle Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"nde konuştu.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

TÜRKİYEMİZİN ŞAHLANIŞINI GURURLA İZLİYORUM

Bahtiyarım çünkü Türkiyemizin şahlanışını gururla izliyorum. Mutluyum çünkü millet burada, irade burada, inanç burada. Bükülmez bilek, eğilmez baş, yenilmez milli kudret burada, bu meydandadır.

DÖKTÜKLERİ KANDA BOĞULDUKLARINI SANDIKLARIMIZIN YENİDEN HAREKATIDIR

15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsü, 627 yıl önce Kosova'da mağlup olanların yeni bir kalkışmasıdır. 620 yıl önce Niğbolu'da ezilenlerin tekrardan başını kaldırmasıdır. 572 yıl önce Varna'da, 563 yıl önce İstanbul'da, 490 yıl önce Mohaç'ta döktükleri kanda boğulduklarını sandıklarımızın yeniden karşı harekatıdır.

15 Temmuz'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni, emniyet ve istihbarat kuruluşlarını bombalayıp sivil ve masum vatandaşlarımızı katledenlerle 101 yıl önce Çanakkale kıyılarında gelip üzerimize ateş saçanlar, aynı karanlık yolun yolcusudur.

EMPERYALİZMİN MAŞALARI SİLAHINI MİLLETE ÇEVİRDİ

Biliniz ki 15 Temmuz yeni bir istila denemesi, yeni bir kıyım ve yıkım hamlesiydi. Mondros'ta çerçevesi çizilip Sevr'de dayatılan imha planları, 15 Temmuz'da yeniden gün yüzüne çıkarıldı.

'Su uyur düşman uyumaz' sözü bir kez daha anlam ve karşılığını buldu. Zalimler, hainler, emperyalizmin maşaları, bu defa Türk askeri kılığına girdiler, milletin silahını yine millete çevirdiler, milletin imkanlarını kullanarak yine millete öldürücü darbe vurmak istediler.

HOCA GÖRÜNÜMLÜ TERÖRİST TÜRKİYE'YE 'VUR' EMRİ VERDİ

Alim ve hoca görünümlü bir terörist, sığındığı Pensilvanya'dan getirdiği beddua seanslarıyla, nefret söylemleriyle, öfke nöbetleriyle cinayet örgütüne Türkiye'ye 'vur' emri verdi. İblis'e ruhunu satan bu vaiz, Müslüman görünümlü bu Voyvoda, ihanetle, Türk ve Türkiye düşmanlığıyla doruğa çıktı, fitne ve münafıklıkta rekor kırdı. Haçlı emellerinin taşıyıcılığını yapan FETÖ, Türkiye'nin kalbine nişan aldı.

 // Mert
10 numarasin sayın Bahçeli gerekeni soyledin...
08 Ağustos 2016 11:51
 // atak
Akşam konusmasini dinledim bence on numara idi,,tebrik ediyorum,,devlet bilinci var zamanı geldiğinde duracağı yeri iyi biliyor...
08 Ağustos 2016 07:59
Rasim Abi bunlara güven olmaz
 // patates
Bunlarda takiyenin alaşım var dün ondan medet umankar şimdi sırtını dönüyor eğer suçsuz olanlar zaten belli bunlar fitne peşinde devlet hükümet diktatörlük demeye getiriyorlar. geçin bunları hepsi medet umdu vatani milleti 5 kuruşa satanlar şimdi mazlumluga büründüler neden soruları çalmadan önce düsünecketiniz milletin hakkını yemeden düsunecketiniz. Ettiniz buldunuz. Zulüm edene acimak ahmakliktir. Kim bilir sizin yüzünüzden kimileri ne zorluklar içine düştü. Acımayin bu Soysuzlar. Ömer Hali...
08 Ağustos 2016 02:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler