YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: FETÖ ve PKK Türkiye'nin bir numaralı sorunudur
MHP Lideri Devlet Bahçeli üst üste yaşanan terör saldırılarından sonra Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Bahçeli "FETÖ ve PKK Türkiye'nin bir numaralı sorunudur" dedi.
Bahçeli: FETÖ ve PKK Türkiye'nin bir numaralı sorunudur
18 Ağustos 2016 / 16:43 Güncelleme: 18 Ağustos 2016 / 16:54

MHP Lideri Devlet Bahçeli üst üste yaşanan terör saldırılarından sonra Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu.

"FETÖ’yle parçalanma ve iç savaş şartlarını oluşturmayı amaçlayan, fakat başaramayan mihraklar, PKK’yla sonuca varmanın peşindedir" diyen Bahçeli, MHP olarak ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

İşte Bahçeli'nin o mesajları;

Terörizm şiddet ve dehşet yüzünü her gün göstermekte, Türkiye çok cepheden saldırı altında tutulmaktadır. Artık sabır taşı çatlamıştır!

Saldırıların biri biterken, diğeri başlamaktadır. Türkiye’de acı ve korkudan başka her konu ikinci plandadır.

Bugün peş peşe gelen kara ve kahredici haberler milletimizi bir kez daha zelzele gibi sarsmış, bir kez daha elem ve endişeye sevk etmiştir.

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne PKK’lı teröristler bomba yüklü araçla saldırmışlardır. Kan tutkunu caniler Elazığ’ı kana bulamışlardır.

Bu kapsamda 3 polisimiz şehit olurken; 85’i polis, 60’ı sivil olmak üzere 145 kardeşimiz yaralanmıştır. 20 kardeşimizinde durumu ağırdır.

Bitlis’in Hizan ilçesi yakınlarında, bir askeri aracın geçişi sırasında PKK’lı hainler yola döşedikleri patlayıcıyı infilak ettirmişlerdir.

Bu hunhar terör saldırısında; 5’i asker, 1’i korucu olmak üzere 6 kardeşimiz şehit düşmüş, 6’sı da yaralanmıştır.

Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine, silah arkadaşlarına ve aziz milletimize başsağlığı, yaralılara da şifa niyaz ediyorum.

FETÖ VE PKK TÜRKİYE'NİN 1 NUMARALI SORUNU

FETÖ ve PKK Türkiye’nin bir numaralı sorunudur. Ve bu iki terör örgütünü maşa gibi kullanan alçaklar ülkemizin yıkımını projelendirmektedir.

Milli birlik ve dayanışma ruhu muhakkak surette sağlam ve değişmez esaslara sımsıkı bağlanmalıdır.

Türkiye çetin günlerden geçmektedir. Ortak milli akıl çalıştırılmazsa muhatap olduğumuz sorunlar daha da büyüyecektir.

MHP GEREKEN FEDAKARLIĞI GÖSTERECEKTİR

MHP, devlet ve millet bekasının yararına her çaba ve fedakarlığı gösterecektir. Türkiye’nin varlığı ve bağımsızlığı korunacaktır.

FETÖ’yle parçalanma ve iç savaş şartlarını oluşturmayı amaçlayan, fakat başaramayan mihraklar, PKK’yla sonuca varmanın peşindedir.

Devlet ve hükümet sorumluluğu taşıyanlar artık tehlikenin tüm yönlerini görmeli, bu badireden milli şuur ve yürekle çıkılacağını bilmelidir.

Terörizmle savaşan Türk milleti yeni bir zafere yakında imza atacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi bu mücadelede her desteği verecektir.

Allah bu aziz milletin yardımcısı olsun. İstiklalimize zincir vurmaya çalışan zalimlere, hainlere aradıkları fırsatı inşallah vermesin.

 
sayın bahçeliyi devamlı bilgilendirin. ama sadece onu.
 // hursit dilaver
sayın hukumet, kendine oradan buradan dost arama. tek dostun MHPdir..başkalarına da sakın güvenme. seni kullanmaya bakarlar. güvenlikle ilgili her konuda görüşebileceğiniz parti MHPdir ve onun genel başkanıdır.MİT başkanı bile arada gidip sadece ona bilgi vermelidir.tayyip bey de ,binali bey de bahçeli beyi üzmemelidir. gün gelir, sivil savunmada, direnişte ,ülke savunmasında ELİTLER,BEYAZLAR,LGBTLİLER,LEVANTENLER HOKKABAZ VE PALYAÇO TİPLER YURT DIŞINA KAÇARKEN BİR TEK MHPİLER KALACAKTIR....
18 Ağustos 2016 Perşembe 17:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler