YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli Diyarbakır'a gidiyor
Bahçeli Diyarbakır'a gidiyor
23 Kasım 2010 16:11
Daha önce Diyarbakır'a gitmemekle eleştirilen MHP lideri Devlet Bahçeli Diyarbakır'a ziyarete hazırlanıyor...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Şanlıurfa milletvekili Muzaffer Çakmaklı, Devlet Bahçeli'nin Diyarbakır'a geleceğini belirterek, KCK davası ile ilgili olarak, "Bunları tutuklu yapmak dünyanın en zulümlerinden bir tanesidir."dedi.

MHP Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan il başkanlarını Diyarbakır'da toplayarak seçim çalışmalarına başladı. Tüm il başkanlarını Diyarbakır'da toplayan MHP adeta Diyarbakır'a çıkarma yaptı. MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Şanlıurfa milletvekili Muzaffer Çakmaklı, Diyarbakır'a gelerek bölge toplantısına katıldı.

Diyarbakır il başkanı M. Teyyar Karakoç tarafından kapıda karşılanan Çakmaklı tüm partililer ile selamlaştı. Burada bir açıklama yapan MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Şanlıurfa milletvekili Muzaffer Çakmaklı,"MHP'nin iktidarında bu bölgenins orunları birdaha deşinmemek üzere tamamen bitirelecek. Bu bölgede huzur olacak, iş olacak, aş olacak, birlik olacak ve baraeberlik olacak."dedi.

DEVLET BAHÇELİ DİYARBAKIR'A GELİYOR

Muzaffer Çakmaklı seçim çalışmaları ile ilgili olarak, "Sayın Devlet Bahçeli daima gelir Diyarbakır'a. Sayın Başbakan'ın talihsiz açıklaması oluyor. Sivas'ın ötesine gidilmiyor diyiyor. Bir tek sanki kendisi gidiyor. Kendisine özel vize varmış gibi davranıyor. Bir başbakana yakışmayan ifadeler kullanıyor. Sayın Devlet Bahçeli Diyarbakır'a gelecek. Diyarbakır'a gelişide uzun süreli olmayacak. Diyarbakır ve Mardin mitinglerimiz var. Bahçeli Diyarbakırlıların şeref misafiri olacak. Diyarbakır'lı kardeşlerimiz kendilerinden bir parça olan Bahçeliyi en iyi şekilde ayarlayacağını biliyorum. Diyarbakır bu bölgenin gözbebeğidir."dedi.

MHP'DEN KCK TUTUKLULARINA DESTEK

Diyarbakır'da görülen KCK ana davasınada değinen Çakmaklı, "Bu haksız bir uygulamadır. Bir kere suçluysa bitir dosyayı hükmünü ver gönder temize. Suçsuzsa, kaçma gibi bir derdi yoksa ki bir çoğu belediye başkanıdır. Bunları tutuklu yapmak dünyanın en zulümlerinden bir tanesidir. Bu bir insanlık ayıbıdır."dedi. (İHA)
 

Karşılamak
 // Zülkif OK
Güzel kardeşim zaten karşılamaktan başka alternatifiniz yokki.
Diyarbakır ve Güney Doğu Kimsenin tapulu malı değil ne kürtlerin ne türklerin Türkiyenin malıdır.T.C kimliğine sahip ve Passport ile giriş yapan herkes dilediği gibi dilediği gibi gezip dolaşır.

Aksi olur ise neler olur.
Büzüyükte olaylar çıkar.
Sağcı üniversitelerde olaylar durulmaz.
toplumsal facia olur lidere dil uzatmak,el uzatmak....
24 Kasım 2010 10:32
gelir
 // Zülkif ok
Havalanından'da girer gelir mitinginide yapar gider.Neden o bu milletin vekili değilmi? Emniyetin işi ne ?
Zamanında maaş bodrosunu atmayı biliyorsa önüne güvenli bir şekilde gelip gitmesinide sağlamayı bilecek....
24 Kasım 2010 02:26
naci gözelere
 // mehmet akcan
Çok güzel demişsin ama hep Güneydoğu diyorsun hala Kürt halkı demiyorsun... Onun da demediği gibi, hele bi gelisn diyarbakırlı olarak hak ettiği şekilde onu karşılarız....
24 Kasım 2010 00:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler