YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli, Başbakan'a ateş püskürdü!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır gezisini sert bir dille eleştirdi.
Bahçeli, Başbakan'a ateş püskürdü!
16 Kasım 2013 / 19:41 Güncelleme: 16 Kasım 2013 / 19:47

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Oberhausen'de Almanya Türk Federasyonu'nun 28. Büyük Kurultay programına katıldı.

İşte Bahçeli'nin konuşmasından önemli satır başları:

"Ülkemiz zor durumdadır. Başbakan yangına benzinle gitmektedir. Ana vatanda Türklüğü sindirmeye çalışan bir hükümet iş başındadır. Siz burada bayrağınızla iftihar ediyorsunuz ama Türkiye'de bayrağı indirmek için hainlerden destek uman bir yönetim işbaşındadır. Türklükle adeta savaşmaktadır. Başbakan milli ve manevi değerlere üst üste saldırmaktadır. Andımızı kaldırmayı çağdaşlık olarak sunan bu Başbakandır. Mualifleri susturmaya çalışan bu şahsiyettir. Hükümet etnik bölücülüğü palazlandırmış, PKK'yı aklamak için düğmeye basmıştır.

"Başbakan şimdi de kardeşi Barzani ile Diyarbakır'da buluşmuştur. Peşmerge başı ve sözde bir sanatçı Habur'dan Türkiye'ye giriş yapmıştır. Bu ikinci Habur rezaletidir. Başbakan, peşmerge ile Diyarbakır'da ortaya çıkmıştır. Bu ülkeye ve Türk milletine zarar verdirmeyeceğiz. " dedi.

 

DHA

Siz ve sizin zihniyetiniz
 // Kemal
Sayın Bahçeli, sizin bu faşist zihniyetiniz yüzünden bu ülkede 30 senede 30binden fazla vatan evladı öldü. Bizler önce Müslümanız sonra Türküz. Umarız sizin zihniyetiniz bu ülkede bir daha ASLA başa gelmesin!...
17 Kasım 2013 Pazar 13:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler