YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçe değil sanki cephanelik
Adana'da bir evin bahçesinde, bidon içerisine saklanarak, toprağa gömülen, 1 uzun namlulu silah ve bu silaha ait 1 dolu, 4 boş şarjör ile 34 tane fişek çıkartıldı
Bahçe değil sanki cephanelik
23 Eylül 2009 / 19:46 Güncelleme: 23 Eylül 2009 / 19:49

Adana'da bir evin bahçesinde, bidon içerisine saklanarak, toprağa gömülen, 1 uzun namlulu silah ve bu silaha ait 1 dolu, 4 boş şarjör ile 34 tane fişek çıkartıldı.  
 

Adana Emniyet Müdürlüğü 155 polis gelen bir ihbarı değerlendirmek üzere Levent Mahallesi 1715 Sokak; 86 numaradaki Bedir Kayaalp'in (46) evinin bahçesinde arama yaptı. Yapılan aramada evin bahçesinde mavi bir bidon içerisinde, av tüfeği kılıfı içine saklanarak toprağa gömülen Kaleşnikof marka tüfek çıkartıldı. Bahçede evin hemen temelinin dibinde bir çukur kazılarak saklanan uzun namlulu silahla birlikte 1 dolu, 4 boş şarjör ile birlikte 34 adet fişek çıkartıldı.  
 

Olay yeri inceleme ekipleri, silah, şarjör ve fişekleri incelemek üzere aldı. Bahçede başka bir silahın olup almadığı için detektörle arama yapıldı. Silahın bulunmasıyla birlikte ev sahibi Bedir Kayaalp elleri kelepçelenerek gözaltına alındı. Kayaalp, Şanlıurfa'dan Adana'ya kan davalısı olduğu için göç ettiğini, memleketinden Adana'ya gelirken kendini korumak için silahı yanında getirdiğini kaydetti. 
 

Kayaalp, Adana Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler