YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bacaklar travestiye mi ait?
Bacaklar travestiye mi ait?
30 Temmuz 2010 15:23
Bursa'da çöp konteynerinda bulunan bir kadına ait olduğu sanılan bacaklarla ilgili soruşturma sürüyor...

Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde, dün çöp konteynerinde bir kadına ait olduğu sanılan iki bacağın bulunmasıyla ilgili soruşturma sürüyor.

Olayın ardından Bursa Adli Tıp Kurumu morguna götürülen bacaklar, burada Cumhuriyet Savcısı ve adli tabipler tarafından kapsamlı incelemeden geçirildi. İncelemelerde, her iki bacağın da diz kapaklarının altından bir makineyle düzgün bir şekilde kesildiği, ayak numaralarının da 39 olduğunun belirlendiği öğrenildi.

Ayak tırnaklarında kırmızı renkli oje bulunan bacakların, bir travestiye ait olduğu ihtimalinin üzerinde de durulduğu, bu yöndeki çalışmaların da devam ettiği belirtildi.

GÜVENLİK KAMERASI KAYITLARI İNCELEMEYE ALINDI

Olayla ilgili Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri de çalışmalarını sürdürüyor.

Bacakların bulunduğu Konak Mahallesi'ndeki tüm çöp konteynerleri polisler tarafından toplatılarak, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerince tek tek incelendi.

Çöp konteynerlerindeki incelemelerde, olayla ilgili herhangi bir bulguya rastlanmadığı bildirildi.

Polisin, Hamitler Kent Çöplüğü'nde dün başlattığı detaylı aramayı bugün de sürdürdüğü, ancak yapılan aramalarda bir sonuç alınamadığı kaydedildi.

Güvenlik güçlerinin, kentteki tüm sağlık kuruluşlarını da takibe aldığı, ancak şu ana kadar sağlık sorunundan dolayı olası bir bacak kesilmesi olayıyla karşılaşılmadığı belirtildi.

Cinayet şüphesi üzerinde yoğunlaşan güvenlik güçleri, bacakların bulunduğu Konak Mahallesi'ndeki tüm güvenlik kameralarının kayıtlarını da inceleme altına aldı. (A.A.)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler