YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Babamdan vazgeçerim Erdoğan'dan vazgeçmem"
Gezi olaylarından beri Başbakan Erdoğan'ı ve hükümeti alenen desteklediği için eleştiri bombardımanına tutulan Ertem Şener, Başbakan Erdoğan sevgisini anlattı.
"Babamdan vazgeçerim Erdoğan'dan vazgeçmem"
11 Nisan 2014 / 09:11 Güncelleme: 11 Nisan 2014 / 09:24

"Eşim ve annemin namusuna nasıl güveniyorsam, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da tertemiz dimdik bir adam olduğuna inanıyorum. Bu işlerde parmağı olmadığına inanıyorum" diye açıklama yapan ünlü spor spikeri Ertem Şener, "babamdan vazgeçerim Başbakan Erdoğan'dan vazgeçmem" dedi. 

Karıncanın yangını söndürmek için su taşıması misali elimden geleni yapacağım diyen Şener, CHP'li anne ve babasına AK Parti'ye nasıl oy verdiğini de anlattı: 

CHP'li anne-babasına AK Parti'ye oy verdirdi 

"Ben iki dönem yeminle babama Erdoğan'a oy verdirdim. Torununu önüne koydum. Babama sorabilirler. Sirkeci esnafıdır. AK Parti'ye oy verecek misin dedim? Yok vermeyeceğim ben CHP'liyim dedi... Yemin ettirdim verdirdim.

Referandum'da yine Başbakanımızdan yana verdirdim. Belediye seçimlerinde yine beni kırmadı. Ama iş beni kırmaktan çıktı, bu oyunları gördü. Annem de babam kime oy verirse ona verirdi. İkisi de gitti AK Parti'ye oy verdi. İki dedim referandum ile üç oluyor. Kayınpederim ve Kayınvalidem de öyle."

Şener, "çok seviyorum, samimiyetine güveniyorum" dediği Başbakan Erdoğan'ı yedirtmeyeceğim diyor.

 

İNTERNETHABER

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler