YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aziz Yıldrım'dan son haber
Aziz Yıldrım'dan son haber
08 Temmuz 2011 09:06
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'dan sıcak bir haber geldi...

Çapa Tıp Fakültesi'nde tedavi gören Aziz Yıldırım şu dakikalarda hastaneden ayrıldı...


--------------------------------------------------------------------------------
Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Yıldırım, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğüne ait bir araçla sağlık kontrolü için hastaneye getirildi. Yıldırım, polisler nezaretinde hastanenin acil servis kapısından içeri girdi.

YILDIRIM ÇAPA TIP FAKÜLTESİ'NE SEVK EDİLDİ

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında bulunduğu İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden getirildiği Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi diyabet bölümüne sevk edildi.

Rahatsızlanması üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne ait bir araçla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Acil Servisine getirilen Yıldırım, burada sağlık kontrolünden geçirildikten sonra polis nezaretinde hastaneden alınarak İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürüldü.

Hastaneden ayrılırken yanında kardeşi Acar Yıldırım'ın da bulunduğu görülen Aziz Yıldırım'ın şeker yükselmesi nedeniyle hastaneye getirildiği ve sevk edildiği İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde diyabet servisine kaldırıldığı öğrenildi. (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler