YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ayyıldız Tim'den Figen Yüksekdağ'a soğuk duş
Ayyıldız Tim'den Figen Yüksekdağ'a soğuk duş
03 Şubat 2016 11:11
Türk hacker grubu Ayyıldız Tim, HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın resmi Facebook sayfasını hackledi.

Türk hacker grubu Ayyıldız Tim Salı günü Amedspor'un Facebook sayfalarına düzenlediği siber saldırıları geceye kadar sürdürdü. Grup son olarak HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın resmi Facebook sayfasını hackledi ve sayfaya el koydu.

Çarşamba günü 00:15 sıralarında Facebook sayfasına siber saldırı düzenleyen Ayyıldız Tim ekibi, sayfanın yönetimini ele geçirerek Figen Yüksekdağ'ın profil fotoğrafını ve kapak fotoğrafını değiştirdi.

RESMİ ONAYLI SAYFAYI HACKLEDİLER

Facebook'un tanınmış kişilere ve büyük kuruluşlara verdiği onay tiki olan Figen Yüksekdağ'ın sayfasını Ayyıldız Tim ele geçirdi. Olayın detaylarına TGRT Haber'den Semih Bişkin ulaştı. Ayyıldız Tim, Salı günü, gündüz saatlerinde başta Amedspor'un fan ve büyük sayfası olmak üzere bir çok terör destekçisi sayfaya siber saldırı düzenleyerek ele geçirmişti. Ayyıldız Tim ekibi ise geceyi büyük bir bombayla sonlandırdı. Figen Yüksekdağ'ın Facebook tarafından resmi olarak onayladığı ve mavi tik verdiği sayfası Ayyıldız Tim tarafından hacklendi.

SAYFADAN ASKER VE POLİSLERE SELAM GÖNDERDİLER

Figen Yüksekdağ'ın Facebook sayfasını hackleyen Ayyıldız Tim, Figen Yüksekdağ adıyla kendi imzalarını atarak 'Tüm polislerimize, askerlerimize ve şehit ailelerimize selam olsun, bu sayfa sizlere armağan olsun' yazısı paylaştılar. Ayrıca, 'Sizler vatan hainisiniz, şehit çocuklarının ahı sizleri boğacak' yazısı da bir diğer dikkat çeken gönderi oldu.

1-20160203111127.jpg

başka yapılması gerekenler
 // Muhafız
Ey Ayyıldız Tim'in büyük kahramanları size de bu yakışırdı.Aynen bu vatan hainlerinin anladığı dilden konuşmaya devam,gerekirse bunların sayfalarını dahi mümkünse tamamen kapatın.Ayrıca şu anda yapabilirseniz;Rusya'nın uydu yer gözlem merkezini karartarak uydularını kontrol dışı bırakın;şu anda Rusya'nın alçak yörüngeli uyduları Türkiye'nin Suriye sınırındaki TSK'nin hareketlerini an be an alçakyyörüngeli uydularıyla takip ediyor.Onun için bu uyduların geçici pasifize edilmesi gerekiyor...!...
04 Şubat 2016 Perşembe 02:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler