YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AYM kararıyla ilgili Bekir Bozdağ'dan flaş açıklama
Adalet Bakanı ve HSYK Başkanı Bozdağ: "Yaptığımız düzenleme, Anayasa'ya uygundur. İptal kararı bu yöndeki kanaatimi değiştirmemiştir. Ancak elbetteki iptal kararına uyacağız"
AYM kararıyla ilgili Bekir Bozdağ'dan flaş açıklama
11 Nisan 2014 / 14:58 Güncelleme: 11 Nisan 2014 / 15:22

Adalet Bakanı ve HSYK Başkanı Bozdağ: "Anayasa Mahkemesi kararları geriye yürümez, Bugüne kadar yapılmış değişikliklerin geriye dönük ihyası mümkün değildir yapılmış uygulamalar geçerlidir."

Bozdağ sözlerini şöyle sürdürdü:

"Anayasa Mahkemesinin bu dava konu gündeminde olmamasına rağmen gündeminde değişiklik yaparak öne aldığını görüyoruz. Belli ki bugüne kadar Anayasa Mahkemesi Başkanı'nı ve mahkemeyi bu işi gündeme almaya zorlayan bir şey yoktu ama öyle anlaşılıyor ki sayın Başkanımıza ivedi olarak bu konuyu gündeme almasını gerekli kılan başka şeyler oldu."

 

ARTIK YETER..
 // yokki...
YANİ SIKTI BU SIZLANMALAR,,,12 YILDIR TEK BAŞINA İKTİDARSINIZ OY DEDİNİZ VERDİK DESTEK DEDİNİZ VERDİK DE KARDEŞİM BIRAKIN ARTIK SIZLANMAYI,,,GETİRİN KISA ÖZ BU ANADOLU İNSANININ İNANCINA,ÖRFÜNE ADEDİNE GELENEĞİNE UYGUN ANAYASA TASLAĞINI SUNUN HALK OYLAMASINA OLSUN BİTSİN,,HER KES HADDİNİ BİLSİN,,HEP SÖYLEDİK POSTAL GİDİYORDA CÜPPE GELİYOR DİYE,,HALKI HER ŞEYE DAHİL ETMELİSİNİZ BU TÜR HERZELERLE KARŞILAŞMAMAK İÇİN TEK YOL BU -- HALKKKKKK-...
12 Nisan 2014 Cumartesi 09:56
Kumpas mı
 // sadık
Aym kumpasa mı alındı?...
11 Nisan 2014 Cuma 23:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler