YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aylin Nazlıaka için ihraç istemi
Aylin Nazlıaka'nın kesin ihracı talebi ile yüksek disiplin kuruluna sevk edilmesi kararı verildi.
Aylin Nazlıaka için ihraç istemi
03 Şubat 2016 / 14:41 Güncelleme: 03 Şubat 2016 / 17:31

CHP Merkez Yürütme Kurulu CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın, kesin ihracı talebi ile disiplin kuruluna sevkine karar verdi. Bu konu hakkında Parti Meclisi'nin de görüşü alınacak.

CHP MYK toplantısında bugün Atatürk posteri tartışmasında CHP muhakkiklerinin hazırladığı rapor ele alındı. Rapor sonucu CHP'li Nazlıaka disiplin kuruluna sevk edildi.

NAZLIAKA'DAN İLK AÇIKLAMA

CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka yaptığı ilk açıklamada "Atatürk'ün portresinin 'çöpe atılması' gibi bir durum asla söz konusu değildir" dedi.

Nazlıaka şunları söyledi:

"Atatürk'ün portresinin 'çöpe atılması' gibi bir durum asla söz konusu değildir. Odalarımızdaki resmin boyutu gözetildiğinde dahi bunun mümkün olamayacağı açıktır.

Makamlar ve mevkiler gelip geçer, onurlu duruşları ise tarih yazar. Atatürk devrimleri ve Cumhuriyet değerleri için verdiğim mücadele son nefesime kadar sürecektir."

202816.jpg

atın
 // ali
Atın gitsin...
03 Şubat 2016 18:48
 // Şule Bayraktar
Chp bir Milliyetçilere göz kırpıyor aynı zamanda Hdp ye desteği elden bırakmıyor şimdi ellerinde gece gündüz kullandıkları kozları Atatürkçülük olduğu için o son kozlarını kaybetmemek için böyle kolay adam harcayabiliyorlar fakat maalesef takke düştü kel göründü çoktan başından beri düştü ama bu yalnız düşünen CHP li kardeşlerime olan sözüm Sayın Nazlıakanın ses tonu ve konuşması hoşuma gitmişti ama maalesef nice kaliteli akıllı güzel insanlarımız yanlış fikirlerce kandırılıp harcanıp gidiyorlar...
03 Şubat 2016 18:41
 // Kul
Chp atatürk ve devrimlerinin değil .onun bıraktığı iş bankasının parasının bekcisidir...
03 Şubat 2016 17:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler