YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aydınlar'a ateş püskürdü
Aydınlar'a ateş püskürdü
14 Şubat 2012 17:49
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, eski Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a ateş püskürdü.

''Futbolda şike'' davasında tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ''3 Temmuz'dan bu yana yürütülen kampanyanın organizatörleri ve fırsatçıları, bir bir gerçek yüzlerini sergilemektedirler. Zira hırslarına bu kadar dayanabildiler'' dedi.

Yıldırım, avukatları aracılığıyla kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, özellikle Futbol Federasyonu başkanlığı görevinden ayrılan Mehmet Ali Aydınlar'a ağır eleştirilerde bulundu.

Fenerbahçe'yi ele geçirme operasyonunu kimlerin yürüttüğünün ortada olduğunu iddia eden Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar'a yönelik eleştirilerinde, ''Görüyorum ki; Fenerbahçe'nin haklarını, emeklerini, işbirlikçileriyle çalarak kaçanlar, bir de bunları Fenerbahçe için yaptıklarını söylemekte ve Fenerbahçe başkan adayı olduklarını açıklamaktadırlar. Sen ki; Galatasaraylı işbirlikçilerinle yönetemediğin TFF'de, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi hakkını türlü oyunlarla gasp etmedin mi  Türkiye'de UEFA hakkında; UEFA'da Fenerbahçe hakkında gerçek dışı beyanlarda bulunmadın mı  Her yanlış kararın sorumluluğunu başkalarına yükleyerek yönetemediğin bu süreçte acz içine düşmedin mi  Sözümüz sanadır Aydınlar... Fenerbahçe'nin büyüklüğünü anlayamayan, televizyonlarda Fenerbahçe başkanlığını parayla satın almaya kalkanların öyküleri, şanlı Fenerbahçe tarihinde yer alamaz'' ifadelerini kullandı. AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler