YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aydın Doğan Akit gazetesine açtığı davaları geri çekti
Hasan Karakaya'nın vefatı üzerine Akit'e başsağlığı dileyen Aydın Doğan, davaları da geri çekti.
Aydın Doğan Akit gazetesine açtığı davaları geri çekti
05 Ocak 2016 / 19:42 Güncelleme: 05 Ocak 2016 / 19:49

Hasan Karakaya'nın kutsal topraklarda yaşamını kaybetmesinin ardından medyada Akit Genel Yayın Koordinatörü ile ilgili pek çok yazı yayımlandı. Köşelerinde Karakaya'nın vefatından duydukları üzüntüyü dile getiren köşe yazarlarının dışında en çarpıcı adım, Doğan Medya Onursal Başkanı Aydın Doğan'dan geldi.

DAVALARDAN FERAGAT ETTİ

Bugüne kadar Aydın Doğan ve sahibi olduğu gazete ve televizyonlar hakkında pek çok yazı yazan Hasan Karakaya için Aydın Doğan pek çok dava açmıştı. Aydın Doğan bugün Yeni Akit gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu'na yönelik olarak kaleme aldığı bir mektup ile gerek Akit'in Yayın Koordinatörü sıfatıyla sorumluluk taşıdığı, gerekse kendi yazıları nedeniyle açmış olduğu tüm davalardan feragat ettiğini açıkladı.

İŞTE O MEKTUP

Sayın Mustafa  Karahasanoğlu

İcra Kurulu Başkanı

Yeni Akit Gazetesi

Sayın  Karahasanoğlu,

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü ve gazeteci Hasan Karakaya’nın vefatı dolayısı ile teessürlerimi yeniden ifade ederken, gerek  Yayın Koordinatörü sıfatıyla sorumluluk taşıdığı, gerek kendi yazıları sebebiyle açmış olduğumuz tüm davalardan feragat ettiğimizi bildirir, Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve Yeni Akit gazetesine başsağlığı dilerim.

Aydın Doğan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler