YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ayakkabı kutusu Amerikan işi!
17 Aralık Operasyonu'ndan sonra medyaya servis edilen ayakkabı kutusu görüntülerinin yalan olduğu ortaya çıktı.
Ayakkabı kutusu Amerikan işi!
20 Ocak 2014 / 21:38 Güncelleme: 20 Ocak 2014 / 21:47

Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinde bulunan paraların, memleketi Çorum Osmancık'ta ve Makedonya'da bulunan Balkan Üniversitesi'ne bağış olduğu gerçeği gün yüzüne çıkarken, paraların baskında ayakkabı kutusuna sonradan konulduğu ortaya çıktı.

O Görüntüler silinmiş

Yeni Akit'te yer alan haberde, Süleyman Aslan'ı itibarsızlaştırma ve kirli operasyonu komplo haline getirmek için paraların ayakkabı kutusuna paralel yapının polisleri tarafından bilinçli olarak yerleştirildiği bildirildi. Kirli operasyonun başlangıcının yer aldığı ve paraların bulunduğu görüntülerin silindiği de tespit edildi.

Paranın eve getirilmesini beklemişler

Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın bağış toplayacağı aylar öncesinden Çorum milletvekilleri, okul yetkilileri ve yöre halkı tarafından bilinirken, operasyonu yürüten savcı ve polisin paraların eve getirilmesinin ardından baskın yapması manidar bulunmuş. Savcılık yaptığı teknik ve fiziki takipte İmam Hatip için toplanan paranın Genel Müdür Aslan'ın evine geldiğini tespit ettiği zaman operasyon düğmesine basmış ve silinmiş görüntüleri de medyaya servis etmişti.

Süleyman Aslan'ın avukatı Prof.Dr. Ersan Şen, paraların geldiği yer ve gideceği yere kadar gerekli tüm evrakları teslim etmesine rağmen Aslan'ın alıkonularak cezaevine götürüldüğünü açıklamıştı.

Avukat Şen, delilleri incelemek için 23 Aralık 2013 tarihinde operasyonu yönetenlerden ve başlatanlardan olan Savcı Celal Kara'dan delilleri incelemek için izin istemişti. Savcılar, avukatlara delil incelemesi yaptırmamıştı.

1390240369355.jpg

Tam bir Amerikan projesi

Belli ki 17 Aralık komplosunu hazırlayanlar tam anlamıyla "Amerikan tarzı" bir algı operasyonu da planlamışlar.

Ayakkabı kutusu meselesiyle ilgili internette kısa bir araştırma yaptığınızda, ABD'de çok yaygın bir "algı olayı" olduğu dikkat çekiyor. Özellikle uyuşturucu operasyonlarında paraların kutularda yer alması ve boy boy fotoğraflarla, videolarına bakıldığında, paralel çetenin de belli ki "ilham kaynağı"nın ABD olduğu net biçimde anlaşılıyor.

Bakın size örnekler:

http://www.petmemorialcards.com/mem2008-I.html

http://www.boston.com/yourtown/news/quincy/2012/12/quincy_scanner_tales_drug_bust.html

http://www.whas11.com/news/2-arrested-after-LMPD-find-drug-paraphernalia-money-in-home-146753155.html

http://www.dcjunkies.com/showthread.php?48614-Limbaugh-Caller-Brings-up-Rush-Exchanging-quot-Shoe-Boxes-of-Cash-for-Narcotics-quot

http://www.drudge.com/news/174407/every-now-and-then-one-gets-through

10:43
 // Rasim DUMAN
17 Aralık operasyonunun başlamasından yarım saat sonra, siyonist kartel medyası ile samanyolu tv'nin bu haberleri veriş tarzından, işin alçakça ve igrenç bir komplo oldugunu anlamıştım zaten....
21 Ocak 2014 10:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler