YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Avukatlarından farklı strateji
Avukatlarından farklı strateji
25 Mart 2010 08:37
"Balyoz soruşturması" kapsamında tutuklu bulunan Çetin Doğan'ın avukatları, 46 sayfalık tahliye talebini 12.Ağır Ceza'ya sundu.Daha önceki itirazlarında basın açıklaması yapan Doğan'ın avukatları bu kez açıklama yapmadı.

‘Balyoz Darbe Planı’nın altında imzası olduğu iddia edilen emekli Orgeneral Çetin Doğan’ın tahliye talebi sessiz sedasız 46 sayfalık bir dilekçeyle hakim Oktay Kuban’ın üyesi olduğu nöbetçi İstanbul 12. Ağır Ceza’ya sunuldu.

Balyoz Darbe Planı’ soruşturmasında tutuklanan eski 1. Ordu Komutanı emekli Org. Doğan’ın tutukluluğuna 5. kez itiraz edildi. Daha önce Beşiktaş’ta bulunan diğer Ağır Ceza Mahkemelerine tek tek dilekçe sunan Doğan’ın avukatları bu kez farklı bir strateji izledi. Avukat Celal Ülgen, daha önce yaptıkları tüm itirazları basın açıklamalarıyla kamuoyuna duyurmuştu. Ancak bu kez basına açıklama yapmayan Ülgen, sessiz sedasız hazırladığı 46 sayfalık itiraz dilekçesini önceki gün Nöbetçi 12. Ağır Ceza’ya sundu. Ergenekon’un ‘üst düzey’ yöneticisi olmakla yargılanan emekli Org. Şener Eruygur’un eşi Mukaddes Eruygur, 12. Ağır Ceza için ‘’Bizden’’ demişti.
Star

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler