YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Avrupa'yı telaş sardı: Erdoğan Rus kartına oynuyor
23. Dünya Enerji Zirvesi'nde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin arasındaki yakınlaşma Avrupa'yı telaşlandırdı. Batı medyası, AB ve ABD'nin tavrı nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Putin ile yakınlaştığını yazdı.
Avrupa'yı telaş sardı: Erdoğan Rus kartına oynuyor
10 Ekim 2016 / 17:02 Güncelleme: 10 Ekim 2016 / 17:05

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki yakınlaşma Avrupa'nın dikkatini çekti.

TÜRKİYE-RUSYA YAKINLAŞMASI

Avusturya'da yayın yapan Der Standard gazetesi, geniş yer ayırdığı Türk-Rus haberine "Erdoğan Rus kartına oynuyor" başlığını attı.

batimedyasi_528.jpg

BUZLAR HIZLA ERİDİ

Haberin detaylarında ise; uçak krizinden sonra iki ülke arasındaki buzların hızla eridiğine ve Rus Lider Putin'in, Cumhurbaşkanı  Erdoğan'la sık sık yaptığı görüşmelere dikkat çekildi.

AVRUPA BİRLİĞİ VE ABD'YE KARŞI PUTİN

Haberde; Avrupa Birliği'nin vize konusunda yaptığı oyalamalar, ABD'nin ise FETÖ elebaşı Gülen'in iadesi konusunda yavaş hareket etmesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Putin'e daha da yaklaştırdığı ifade edildi.

dilaver bey
 // turgut
Yani ruslari dost edinelim ,cocuk kadin musluman katilini senin seik beduizaman zindik ogle mi sogledi,once tehvidi ogren...
11 Ekim 2016 00:08
Daha çok kartımız var
 // Rasim DUMAN
ÇİN ile ilişkilerin de en az bu kadar sıcak tutulmasında fayda mülâhaza ediyorum. Hatta HİNDİSTAN'ın da ihmâl edilmemesi lâzım. Orta ve Güney Amerika'da yaşayan insanların ABD'ye karşı son derece "allerjik" olduklarını da dikkate alalım. Oralarda çok büyük potansiyel var. Herbiri ABD'ye karşı tek başına "delibalta" olmaya çalışıyor, bu ülkeleri birilerinin "organize" etmesi gerekiyor....
10 Ekim 2016 Pazartesi 20:35
 // 02
Türkiye natodan ayrılmalı şangaya katılmalı ve incirlik üssünüde kapatmalı .Batı bizim dostumuz olmadı olamaz onlar Türkiye için engelden başka hiçbirşey ifade etmiyor....
10 Ekim 2016 19:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler