YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Avrupalı abilerine yaranmaya çalışan Can Dündar iyice azıttı
İspanya'nın Barcelona kentinde gerçekleştirilen terör saldırısı sonrasında Avrupa'da Müslümanlara yönelik nefret söylemleri arttı. Can Dündar'da Avrupalı büyüklerine kendini sevdirmek için Müslümanları suçlu ilan etti.
Avrupalı abilerine yaranmaya çalışan Can Dündar iyice azıttı
23 Ağustos 2017 / 08:11 Güncelleme: 23 Ağustos 2017 / 08:27

Terör örgütü DEAŞ'ın Barselona'da düzenlediği kanlı saldırıdan sonra Avrupa'da Müslümanlara olan nefret söylemleri arttı.

DEAŞ'ın İslam'la alakası olmamasına rağmen, söylemlerini Müslümanlara nefret üzerinde oluşturan Avrupalılara, Türkiye'den kaçan Can Dündar da katıldı.

"İSLAM'DA SORUN OLDUĞU BARİZ"

İtalya'da yayın yapan Corriere della Sera'ya konuşan Dündar, Avrupa'da hareket eden Müslümanların çoğunun terörist olduğunu söyledi.

Terörizmin sorunlarının derin olduğunu ifade eden firari Can Dündar, "İslam'da bir sorun olduğu bariz!" diyerek sözlerine devam etti.

Açık konuşmanın doğru olduğunu belirten Dündar, gerçeklerin söylenmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

 // Mühr-ü Süleyman
"Yılanın başı küçükken ezilmeli" atasözünün doğruluğunu hatırlatmış oldun john. Firar etmeden önce de küçüktün ama firardan itibaren küçüldükçe küçüldün, küçücük kaldın. Eeh başının ezileceği tav'a ve kıvama geldin artık. Orada yolunu gözleyen kaç "yalnız kurt" var bilsen? Sürekli gizli servis kollarında yaşayamayacak, elbet bi' gün "öööff ulan, uykumda kaçtı, çıkıp özgürce kendi başıma iki adım atayım yahu" diyecek, açığa çıkacaksın vee... hey john, ola ki bırakıp gelemem "köln mezarlığındaki törenine" ama ayıpta olmasın. O yüzden taziye dileklerimi şimdiden, hem de bizzat sana iletsem olur değil mi? BAŞIN SAĞ OL(ma)SUN, şimdiden!!!...
23 Ağustos 2017 15:48
Sevgili Ömer Kardeşim!
 // Ahmet Y.
Sizin gibi, feratsetli, ileriyi görebilen, hakkı HAK için savunan, müslüman ve hakiki bir vatansever kardeşimle karşılaştığım için gerçekten çok mutlu oldum. Allah razı olsun....
23 Ağustos 2017 Çarşamba 15:28
 // Ömer
bu yahudi uşağı çakkallar Islam Dini ile hiç barışık olmadılar ki! Babasının izinde gidiyor. Hain babanın kendinden olmayan Hain Hain 'Evladı!' bırakın havlasınlar. HOŞŞTT! deyince kendilerini birşey zannederler. Sakın rehavete kapılmayın bu it sürüsü ve sahipleri boş durmuyor....
23 Ağustos 2017 13:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler