YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atatürk resmi haberini yapan gazeteci: 3 CHP'li indirdi
Atatürk resmi haberiyle CHP'li Aylin Nazlıaka tarafından dava edilen gazeteci Talat Atilla, konuyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.
Atatürk resmi haberini yapan gazeteci: 3 CHP'li indirdi
10 Şubat 2016 / 08:13 Güncelleme: 10 Şubat 2016 / 08:21

Habertürk televizyonunda Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programının konuğu, "Atatürk resmi indirildi" haberiyle CHP'li Aylin Nazlıaka tarafından dava edilen gazeteci Talat Atilla'ydı.

"ATATÜRK'ÜN FOTOĞRAFINI İNDİREN 3 VEKİL"

Talat Atilla, konuyla ilgili şunları söyledi:

"56 gündür Türkiye'nin gündeminden inmeyen bir konuda, CHP yönetimi sessiz kalarak, Atatürk'ü tartışmaya mı açmak istiyor?.. Her şeyin bu kadar birbirine girmesinin ana nedeni, Atatürk'ün fotoğrafını indiren vekilin bir değil 3 kişi olmasıdır... O yüzden hepsinin söylediği farklı.. Atatürk'ün fotoğrafını indirmek hukuken suç değildir. Ancak vicdani bir suçtur.."

 // efe
Sayılmaz sayılmaz.Çünkü yapanlar chp'li.Ya akp den bir veya bir kaç kişi aynı seyi yapmış olsaydı içerdrki dışardaki medya kartellerinin yayın organları bamli gümlü alttan üstten yandan yazmalı tekrar tekrar günlerce ne yaparlardı varın siz tahmin edin.Diış basında Türkiye de ekseni nereye kaydı diye yazarlardı bir düşünün...
10 Şubat 2016 09:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler