YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atatürk Havaalanı'nda patlama! 28 ölü 60 yaralı
Atatürk Havaalanı'nda patlama! 28 ölü 60 yaralı
29 Haziran 2016 00:27
İstanbul Atatürk Havalimanı'nda iki ayrı patlama meydana geldi. İstanbul Valisi 28 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Atatürk Havalimanı'nda Dış Hatlar'da iki ayrı patlama oldu. Ayrıca saldırganın patlamadan önce elindeki kaleşnikofla etrafa ateş ettiği belirtildi.

UÇAKLARIN İNİŞ VE KALKIŞLARINA İZİN VERİLMİYOR

Olayın ardından havalimanına inmek isteyen uçaklara izin verilmiyor. Uçakların başka havalimanlarına yönlendirildiği belirtiliyor.

İKİ SALDIRGAN ÖLDÜRÜLDÜ

Edinilen diğer bilgiye göre ise iki saldırganın olay yerinde öldürüldü.

VALİ VASİP ŞAHİN: 28 ÖLÜ 60 YARALI VAR

İstanbul Valisi Vasip Şahin Atatürk Havalimanı'nda yaşanan bombalı saldırıda 28 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

49 AMBULANS SEVK EDİLDİ

Yaralılar patlamanın ardından olay yerine sevk edilen 49 ambulans ve 5 UMKE ekibi aracılığı ile hastanelere taşındı.

Yaralılar tedavileri yapılmak üzere Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile bölgedeki çeşitli hastanelere sevk edildi.

BAŞBAKAN YILDIRIM KRİZ MASASI OLUŞTURULMASI TALİMATI VERDİ

Başbakan Binali Yıldırım, Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde meydana gelen patlama hakkında, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve İstanbul Valisi Vasip Şahin'i telefonla arayarak bilgi aldı. Yıldırım, konuyla ilgili İçişleri Bakanlığı bünyesinde kriz masası oluşturulması talimatını verdi.

 // Halil kandemir
Bunu yapanların Allah bellasını versin bu mübarek ayda Allah onları islah etsin inşallah yaşamak varken Ölüme ne gerek var Savaş'a ne gerek car kardeşlik dostluk varken Savaş'a ne gerek Savaş'a hayır Barış'a kardeşliğe evet...
29 Haziran 2016 07:48
 // akıl
Ülkemizi tehdit eden ve yabancıların maşası olan vatan hayini paralelci teröristleri, pkk teröristleri bir daha kafalarını kaldıramayacakları şekilde ezilmelidir. Sözde yöneticileri ibret için etkisiz hale getirilmelidir. Kanser gibi heryere yayılan paralelciler ve bunlarla aynı yerden talimat alan pkk açıktan saldırıyor....
29 Haziran 2016 00:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler