YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atalay'dan iddialı açıklamalar
Atalay'dan iddialı açıklamalar
16 Mayıs 2011 15:53
12 Haziran seçimlerinde AK Parti'nin beklenen oyu alacağını kaydeden Eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay,"Milletimiz hizmet yapanı görür ve ödülünü verrir"dedi.

Eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay, AK Parti'nin 12 Haziran'da yapılacak seçimde beklenen oyu alacağını ve yeniden iktidar olacağını söyledi.

Seçim çalışmaları Kırıkkale'de sürdüren Atalay, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Atalay, AK Parti'yi milletin kurduğunu vurgulayarak, 12 Haziran'daki genel seçimlerde esnaftan destek istedi. 

Atalay, ''2002 yılında yapılan seçimlerde AK Parti'yi tek başına iktidara getirdiniz. Bu oran her seçimde arttı. Peki, neden arttı  Çünkü vatandaş AK Parti'nin politikasından memnun. AK Parti millet için çalışıyor ve milletin beklentileri doğrultusunda hizmet yapıyor. Milletimiz hizmet yapanı görür ve ödülünü verir. Bu seçimde partimiz yine beklenen oyu alacak ve iktidar olacaktır'' diye konuştu.

Öğle namazını Gürler Camisi'nde kılan Atalay, ardından Kırıkkale Minibüsçüler Derneğini ziyaret etti.

Atalay, Minibüsçüler Odası Başkanı Güven Gündüz'den sorunları hakkında bilgi aldı. Ulaşımın önemli bir hizmet aracı olduğunu ifade eden Atalay, ''Toplu taşıma hizmeti veren minibüsçülerin sorunlarını çözmek için çalışacağız. Önemli bir görev üstleniyorsunuz ve can taşıyorsunuz. Tüm vatandaşların seyahatlerini güvenli bir şekilde sürdürebilmesi için sizler de üzerinize düşen görevi yerine getirmelisiniz'' dedi.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler