YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atalay'dan CHP'ye sert yanıt
"Açılımı devam ettirmek hıyanettir" diyen CHP'ye yanı İçişleri Bakanı Beşir Atalay'dan geldi: "Asıl hainlik siyasi rant için eleştirmektir"
Atalay'dan CHP'ye sert yanıt
09 Aralık 2009 / 10:45 Güncelleme: 09 Aralık 2009 / 11:31

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Açılımı eleştiren ve destekeleyen iktidarı 'hain' gibi niteleyen sözlerine cevap verdi. Beşir Atalay, asıl hainliğin kendilerini tarafından yapıldığını söyledi.

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, acıları bitirmek için uğraştıklarını belirterek, ''Böyle büyük bir hedefle uğraşırken sırf siyasi rant için bunlara karşı çıkılıyorsa, esas hainlik budur'' dedi.

Gazetecilerin, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın dün grup toplantısındaki konuşmasında ''hainlik'' nitelemesinde bulunduğunu belirtmeleri üzerine Atalay, acıları bitirmek için uğraştıklarını söyledi.

Atalay, ''Kardeşlik için çalışmak hainlikse, ki koskoca ana muhalefet partisi liderinin ifadesi böyle, onu herkesin takdirine bırakıyorum. Böyle büyük bir hedefle uğraşırken sırf siyasi rant için bunlara karşı çıkılıyorsa, esas hainlik budur'' diye konuştu.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler