YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atalay: Çok önemli bir fırsat
Eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay seçim çalışmaları kapsamında Kırıkkale'deydi. AK Parti olarak millete verdikleri sözleri yerine getirdiklerini kaydeden Atalay "Dört yılda bir gelen sandık çok önemli... Vatandaş çok iyi düşünmelidir"dedi.
Atalay: Çok önemli bir fırsat
22 Nisan 2011 / 22:10 Güncelleme: 22 Nisan 2011 / 22:12

Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Prof. Dr. Beşir Atalay, ''Dört yılda bir gelen sandık çok önemli bir fırsattır. Dört yıl içinde, ülkemizin geleceğini belirlemiş oluyoruz. Vatandaşlarımızın bu seçimlerde çok iyi düşünmesi gerekiyor'' dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Kırıkkale'ye gelen Atalay, Keskin ilçesini ziyaretinin ardından Konur Belediye Parkında vatandaşlara hitap etti.

Atalay, konuşmasında, 12 Haziranda Türkiye'nin sandık başına gideceğini belirterek, ''AK Parti olarak bizler yeni bir parti değiliz, sizlerde bunu iyi biliyorsunuz. AK Parti'nin ülkemiz için neler yaptığını sizler daha iyi biliyorsunuz. AK Parti'nin yapıcı ve ülkeyi kalkındırma açısından yaptığı çalışmaları sizler görüyorsunuz ve seçimlerde de buna göre oy kullanacaksınız'' dedi.

Vatandaşların her şeyi iyi değerlendirerek sandıkta oyunu kullanması gerektiğini, oy vermenin ciddi bir sorumluluk olduğunu vurgulayan Atalay, şunları söyledi:

''Dört yılda bir gelen sandık çok önemli bir fırsattır. Dört yıl içinde, ülkemizin geleceğini belirlemiş oluyoruz. Vatandaşlarımızın bu seçimlerde çok iyi düşünmesi gerekiyor. Vatandaşlarımız, her şeyi iyi değerlendirerek sandıkta oyunu kullanmalıdır. Oy vermek ciddi bir sorumluluktur. Bunun vebali vardır. Onun içinde sadece kendimize değil, çevremizde yaşayan insanlara da anlatarak, bu toplum bilincini en iyi şekilde oluşturmamız gerekiyor. AK Parti'nin 8.5 yıldır, ülkemizin istikrarını nasıl artırdığını ve ülkemize hangi alanlarda ne kadar hizmet yaptığını sizler de biliyorsunuz. Hangi alana baksak Türkiye eski Türkiye değil. Her alanda Türkiye gelişiyor ve gelişim kaydediyor. Bizler ne söylersek, onu yaparız.''

''Hükümetlerimiz döneminde milletimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirdik'' diyen Atalay, konuşmasını şöyle tamamladı:

 ''Bugün hangi alana baksanız, gerek karayolları olarak, duble yollar olarak, gerek konut olarak, gerek sağlık hizmetleri olarak, eğitim hizmeti olarak hizmetlerin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Türkiye büyük bir mesafe aldı. Bölgesinde Türkiye lider bir ülke konumundadır. Dünya'nın neresine giderseniz gidin, Türk vatandaşı olarak sizlere ilgi ve alaka yüksektir. Bu istikrarı devam ettirmek için, vatandaşlarımızdan seçimlerde desteğini bekliyoruz. Çok açık konuşuruz, yalan söylemeyiz. Başka partiler gibi sadece eleştiri ile de uğraşmayız. Nelerin hazırlığını yaptık, bunları anlatıyoruz.''

Beşir Atalay, beraberinde diğer milletvekili adayları Oğuz Kağan Köksal, Ramazan Can ve parti yöneticileriyle Keskin ilçesinden başladıkları seçim çalışmalarını Çelebi ilçesi, Köprüköy Beldesi ve Hasandede Beldesini ziyaret ederek sürdürdü.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler