YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Askerin başarısı teröristlerin telsiz görüşmelerine yansıdı
Nusaybin'de operasyonlar sürerken, teröristlerin telsiz konuşmalarında "Canını seven teslim olsun, asker atmaca gibi" dedikleri tespit edildi.
Askerin başarısı teröristlerin telsiz görüşmelerine yansıdı
26 Mayıs 2016 / 09:11 Güncelleme: 26 Mayıs 2016 / 09:12

Nusaybin'de başlatılan "Atmaca-7 Operasyonu" sürüyor. Abdülkadirpaşa Mahallesi'nde önceki gün çembere alınan teröristlerden 6'sı kadın 25'i güvenlik güçlerine teslim oldu.

25 örgüt üyesinin sorgusu sürüyor. 'Karker' telsiz kodunu kullanan teröristin ilçedeki diğer teröristlere söylediği sözler ise asker telsizlerine şöyle yansıdı: Karker: "Çembere alındık. Kaçacak deliğimiz kalmadı. Arkadaşlar teslim olmaya karar verdik. Asker atmaca gibi manevra yaparak avlıyor. Ölmek istemiyoruz." Andok: "Durum bu kadar vahim... Tamam siz bilirsiniz. Benim de aklımdan geçiyor. Bizim de buradan çıkışımız yok" Karker: "Canınızı seviyorsanız teslim olun."

MEHMETÇİK'TEN SU VE YEMEK...

Genelkurmay Başkanlığı, güvenlik güçlerine teslim olan 25 teröristin görüntülerini yayımladı. Görüntülerde, bir spor salonuna götürülen ve hayli bitkin görünen teröristlere Mehmetçik tarafından su ve yemek veriliyor. 

 

SABAH

 // Ali Motoraks
Zor oyunu bozar. Bunlar musluman hele hc değiller....
26 Mayıs 2016 15:11
 // Hayrettin pasa
Arkadaslar siz psikolojik savas ne demek bilmiyorsunuz iclerinde korku olusanlarin teslim olmasi icin bilerek goruntulu yayin yapilir ki icerden cozulme olabilsin yemek su verilir hem muslumanlik ta sizin dediginiz yoktur adami idam edersin ama etmeden biz yemek dahi iktsm eder kazananlardan oluruz...
26 Mayıs 2016 14:57
 // Murat
Teslim almak yok hepsini öldürmeliler yemek suda yok...
26 Mayıs 2016 10:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler