YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Askeri birliğe roketli saldırı
Askeri birliğe roketli saldırı
04 Temmuz 2010 07:53
Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde teröristler tarafından askeri birliğe ve polis noktalarına uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Saldırı sırasında evinin balkonunda bulunan bir kişi yaralandı.

Şırnak'ın Beytüşşebap İlçe merkezindeki askeri birliğe ve polis noktalarına teröristler tarafından roketli ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.
Saldırı sırasında evinin balkonunda bulunan Fırat Akdağ (16) isimli bir genç yaralandı. Yaralı genç Beytüşşebap Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre gece saat 24.00 sularında aynı anda şehir merkezinde bulunan askeri birliğe ve ilçe girişindeki 3 farklı güvenlik noktasına roketli ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Teröristlerin saldırısına asker ve polisler de karşılık verdi. Çıkan çatışmada evinin balkonunda bulunan 16 yaşındaki Fırat Akdağ isimli bir genç yaralandı. Yaralı genç Beytüşşebap Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Saldırıda bazı askerlerin de yaralandığı öğrenildi. Saldırı sonrası Şırnak 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı'ndan çok sayıda Kobra tipi helikopterler havalanarak çatışma bölgesine gitti. Bölgede geniş çaplı operasyonlar başlatıldı.
Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler