YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Asker, yaralanan Özel Harekatçı'ya böyle siper oldu
Bölücü terör örgütü PKK ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada Özel Harekat Polisi yaralandı. Polisin yaralandığını gören asker ise yaralı polisin üzerine yatarak siper oldu.
Asker, yaralanan Özel Harekatçı'ya böyle siper oldu
25 Aralık 2015 / 15:27 Güncelleme: 25 Aralık 2015 / 15:36

Geçtiğimiz günlerde, Şırnak'ın Cizre ilçesinde bölücü terör örgütü PKK üyeleriyle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada tankın üzerinde bulunan Özel Harekat Polisi yaralandı.

Polisin yaralandığını gören asker ise yaralı polisin üzerine yatarak siper oldu.

Amatör kamera görüntülerine yansıyan olayda görüntüyü çeken askerler komutanlarına yaralı polisin durumunu soruyor. Komutan  ise; iyi, capcanlı. Maşallah. cevabını  veriyor.

 

herkes çok iyi izlesin...!!!
 // Muhafız
Bu Bebekleri, Çocukları hunharca katleden pkk terör örgütüne sinsice destek veren bu kendini akademisyen sanan şahıslar bu görüntüleri çok iyi izleyinde bakın bakalım devlet mi terör estiriyor yoksa şerefsiz pkk terör örgütü mü ???çocukların karne gününde bile okullara saldıran bu şerefsiz pkk terör örgütü bütün ordaki çocukları,yaşlıları,aileleri hiçe sayarak hunharca zulüm yapmaya devam ederken nasıl olurda adice devlet terör estiriyor dersiniz yaa???!!!sizlerde hiç mi VİCDAN YOK???!!!...
22 Ocak 2016 Cuma 18:11
ALLAHINIZA KURBAN YİĞİTLER
 // KASTAMONULU
İŞTE BU VATAN NE ŞARTLARDA KORUNUYOR KAZANILDI HAİNLER GÖRSÜN!...
25 Aralık 2015 Cuma 17:14
 // ALİ OSMAN
Gözlerim doluyor sesim titriyor kaşlarım çatık omuzlamış bir mehmedi mehmedim diyorum ya Hay...
25 Aralık 2015 16:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler