YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Asıl hedefte Bülent Arınç varmış!
Eğer içeri girmeseymiş asıl hedefte Bülent Arınç olacakmış. Kurşunları saydıran o kişi bugün ilk kez konuştu ve bakın ne anlattı.
Asıl hedefte Bülent Arınç varmış!
22 Ağustos 2009 / 07:38 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Bursa'da 2006 yılında şimdi Devlet Bakanı olan Faruk Çelik'i ayağından vuran İrfan Subaşı, asıl hedefinin Bülent Arınç olduğunu söyledi.

İrfan Subaşı, Faruk Çelik'in ergenekon savcısına ifade vermesini ve "2002-2004'de Levent Ersöz Bursa'da komutandı. Bir köydeki yıkım izni için Ersöz'ün bana kızdığını öğrendim. Vurulmam Levent Ersözle alakalı mı?" sözlerini sadece "Gülüyorum".. diyerek yorumladı. Subaşı, "Ben oraya zaten Bülent Arınç için gitmiştim. O'nu vuracaktım. Bunu mahkemede de söyledim. Ama Arınç salona girmişti, bu arada Faruik Çelik geldi. Ergenekonla ne ilgisi var. Ergenekonda adı geçen kişilerin hiç birini görmedim, isimlerini bile bilmiyorum. Benim derdim İmar bankasına kaptırdığım 37 bin 500 liramı kurtarmaktı, yasaları çıkarttmadıkları için kapıldığım öfkeydi" dedi.

Devlet Bakanı Faruk Çelik'in 2006 yılında Bursa'da vurulmasının Ergenekon'la ilişkili olabileceğini iddia etmesi, olayın falili İrfan Subaşı'nı öfkelendirdi. Telefonla görüştüğümüz Subaşı, olayın Ergenekon bağlantısının "Gülünç" olduğunu belirterek, "Hem de yorum bile yapılamayacak kadar gülünç" dedi.
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler