YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arslan: Adalet er ya da geç tecelli edecek
Arslan: Adalet er ya da geç tecelli edecek
25 Eylül 2009 16:35
Uyuşturucu operasyonu kapsamında tutuklanan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Aslan ve beraberindeki iki emniyet müdürü cezaevine nakledildi

İstanbul'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonu sonrasında haklarında ortaya atılan iddialara ilişkin mahkemece serbest bırakıldıktan sonra savcılığın itirazı üzerine tutuklama kararı çıkarılan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan ile 4. sınıf emniyet müdürleri Murat Nemutlu ve Mustafa Aral tutuklandı.

Uyuşturucu operasyonu kapsamında tutuklanan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Aslan ve beraberindeki iki emniyet müdürü cezaevine nakledildi. Aslan, "Söylenecek bir şey yok. Adalet er geç tecelli edecek" dedi.
 

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne gelen Emin Aslan ile emniyet müdürleri Mustafa Ayar ve Murat Nemutlu, nöbetçi 10. Ağır Ceza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Tutuklama kararı yüzlerine okunarak vicahiye çevrilen Aslan, Ayar ve Nemutlu daha sonra cezaevine gönderildi. "Delilleri karartma" suçlamasıyla tutuklanan emniyet müdürleri yoğun güvenlik önlemleri altında araca bindirilerek Paşa Kapısı Cezaevi'ne götürüldü. Cezaevi girişinde gazetecilere seslenen Aslan, "Arkadaşlar söylenecek bir şey yok. Adalet er geç tecelli edecek" dedi. Aslan ve beraberindeki iki emniyet müdürü daha sonra cezaevi kapısından içeri alındı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler