YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arnavut imamın Erdoğan için söyledikleri sosyal medyayı salladı
Kosovalı Arnavut İmam Fadil Musliu'nun Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erodoğan için söyledikleri, sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdi.
Arnavut imamın Erdoğan için söyledikleri sosyal medyayı salladı
14 Ağustos 2016 / 21:05 Güncelleme: 14 Ağustos 2016 / 21:12

Kosova'da Arnavut İmam Fadil Musliu'nun Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Cumhuriyeti için söyledikleri, kısa sürede sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdi. 

Arnavut İmam Musliu konuşmasında: "Çok samimi söylüyorum. Herkesin bunu beğenmesi normaldir. Bugün Dünya'da Müslümanları temsil eden tek ülke ve lider Türkiye'dir. 

Türkiye'nin liderini Arnavut imamlar, İngiliz imamlar, Amerikalı imamlar, Arap imamlar sakallı yada sakalı olmayanlar, bütün bunlar onu seviyor. Çünkü dünyanın Müslümanlara yaptığı gerçekleri açık açık söylemektedir. 

Hacı Recep'e (Recep Tayyip Erdoğan) 14 defa suikast teşebbüsünde bulunuldu, Hacı diyorum çünkü kendisi hacıdır ve medrese bitirmiştir. 

Birisi dedi ki onun ölümü çok uzak değil, Allah ne derse o olur dedim. Bana bir suiksat hazırlanırsa, hemen bu kapının önünde öldürürler çünkü ben hazırlıklı değilim o ise hazırlıklıdır. 

O, dünyaya Müslüman olarak entergre olmak isteriz diye örnek veriyor Kur'an da okuyor. Kosova'ya geldiğinde ben çok mutlu oluyorum" ifadeleri yer alıyor. 

 // vatan sever
Bu osmanlının dirilişinden başka ne ola bilirki.Bunun farkında olan batı elinden gelen bütün hainligi yapmaya çalışıyor fakat bu ülke sahipsiz degil.İslam aleminin mazlumlarının duası ve Allahın yardımı ile hesapları boş çıkacaktır inşallah....
14 Ağustos 2016 22:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler